Inhalatory

Zdrowie i uroda

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Inhalatory i nebuliatory dla niemowląt, dzieci i dorosłych

Jak inhalator wybrać?

Osobom zmagającym się z chorobami układu oddechowego nie trzeba przypominać jak ważne i skuteczne są inhalacje. Metoda ta stosowana jest w medycynie od tysięcy lat, a współcześnie jej efektywność zwiększają inhalatory. Urządzenia te generują aerozol i pomagają w przedostaniu się preparatu do właściwych części układu oddechowego.

Inhalatory dla dzieci i dorosłych

W sklepie internetowym carrefour.pl znajdziesz szeroki wybór inhalatorów dla dzieci. Zabieg inhalacji, choć nie jest nieprzyjemny, u małych dzieci może wywoływać lęk. Dzięki uroczym i kolorowym inhalatorom zaprojektowanym specjalnie z myślą o dzieciach, Twój maluch chętnie podda się procedurze pomoże w leczeniu schorzeń układu oddechowego. Taki sprzęt jest bardzo skuteczny przy terapiach aerozolowych, dzięki inhalatorowi ulżysz dziecku w sezonie przeziębień, podczas kataru, astmy, stanów zapalnych lub innych schorzeń dróg oddechowych.

Jak działa inhalator?

Urządzenie generuje aerozol z cząsteczkami leku. Pacjent wdycha lek, dzięki czemu dociera on w miejsca dotknięte procesem chorobowym. Zależnie od modelu inhalatora lub jego ustawień, może on generować aerozol składający się z cząsteczek różnej wielości, jest to najważniejszy parametrów parametr inhalatora, wyrażany w µm.

Zadbaj o drogi oddechowe – kup inhalator w Carrefour

W szerokim asortymencie sklepu carrefour.pl znajdziesz kilka modeli inhalatorów, dopasowanych do dzieci i dorosłych. Pamiętaj, że inhalator można stosować także profilaktycznie, nie tylko w okresie choroby. Szczególnie osoby często zapadające na infekcje dróg oddechowych i alergie, docenią regularne nawilżanie przy użyciu inhalatora. Inhalacje powinny stosować także osoby przebywające dużo w pomieszczeniach klimatyzowanych lub ogrzewanych. Suche powietrze nie sprzyja zdrowiu dróg oddechowych, dlatego nawilżanie przy pomocy inhalatora może być zbawienne w sezonie grzewczym, kiedy błona śluzowa ulega wyschnięciu i staje się szczególnie podatna na infekcje. Niezależnie od tego czy szukasz profesjonalnego sprzętu do nebulizacji czy inhalatora do użytku w celach profilaktycznych, na carrefour.pl znajdziesz produkty najwyższej jakości.