Eyelinery

Zdrowie i uroda

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Eyelinery w pisaku, żelu i w płynie

Jaki eyeliner wybrać?

Carrefour oferuje precyzyjne i trwałe eyelinery w płynie, żelu lub w pisaku. Dzięki nim bez trudu namalujesz idealną kreskę i wykonasz efektowny makijaż oczu, doskonały na każdą okazję. Polecamy kosmetyki znanych z wysokiej jakości marek takich jak Estee Lauder, Lancome i Revlon. Linery do oczu dostępne są w naszym sklepie internetowym w niezwykle atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy duży wybór wydajnych i niezawodnych produktów.

Eyelinery w płynie i żelu

Dzięki wygodnemu pędzelkowi, narysowanie precyzyjnej kreski na oku nie stanowi najmniejszego problemu. Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie ekskluzywne eyelinery w płynie o niesamowitej trwałości. Kosmetyki są odporne na działanie wody, nie rozmazują się, a efektowna kreska utrzymuje się na powiece przez wiele godzin. Odpowiedni kształt aplikatora ułatwia stworzenie perfekcyjnego makijażu. Coraz większą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się eyelinery w żelu o kremowej konsystencji. Nakładane za pomocą ukośnie ściętego pędzelka, są łatwe w aplikacji, wydajne i trwałe. To doskonałe wykończenie zarówno dla dziennego, jak i wieczorowego makijażu. Linery do oczu dostępne są w ofercie sklepu Carrefour nie tylko w odcieniu głębokiej czerni, ale też w turkusie, zieleni, błękicie i brązie.

Eyelinery w pisaku i kredce

Alternatywą dla linerów w płynie są kosmetyki w poręcznym flamastrze lub kredce. Produkty te nie zajmują dużo miejsca i pozwolą na narysowanie precyzyjnej kreski nawet tym osobom, którym brakuje wprawy w makijażu. Eyelinery w pisaku szybko wysychają na powiece. Dzięki nim można stworzyć kreski o różnej grubości. Carrefour oferuje linery do oczu o wyjątkowej, innowacyjnej formule. Wiele kosmetyków zawiera roślinne olejki lub kwiatowe ekstrakty o właściwościach odżywczych i nawilżających. Łagodne i bezpieczne dla skóry, będą odpowiednie także dla posiadaczy wrażliwej, skłonnej do podrażnień cery. Wysokiej jakości eyelinery można stosować podczas noszenia szkieł kontaktowych. To doskonały sposób na podkreślenie oczu.