Suplementy diety

Zdrowie i uroda

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Suplementy diety

Normalna cena: 21,90 zł

Special Price 16,90 zł

Normalna cena: 18,60 zł

Special Price 12,99 zł

Normalna cena: 89,99 zł

Special Price 71,99 zł

Jaki suplement diety wybrać?

Zapewne większość z nas stosuje lub stosowała suplementy diety. Często nieświadomi lub otumanieni reklamami bądź forami internetowymi bezkrytycznie wydajemy pieniądze na suplementy wierząc w ich leczniczą moc. Prawda dotycząca suplementów diety jest jednak zgoła inna. Suplementy nie są lekami i nie mogą być jako leki traktowane. Nawet najlepiej reklamowane suplementy diety w przypadku choroby nie zastąpią leków przepisanych przez lekarza. W niektórych jednak przypadkach suplementacja diety może być dobrą decyzją, a ich działanie pożądane i skuteczne. Żyjemy w niezwykle szybkim tempie. Otacza nas smog. Nie przestrzegamy zdrowej diety. Spędzamy życie przed monitorem komputera w pracy i na kanapie przed telewizorem w domu. Te i wiele innych czynników powodują, że nasz organizm traci i koniecznie potrzebuje uzupełnienia witamin i składników mineralnych. W sytuacji, gdy istnieje konieczność uzupełnienia braków witamin czy składników mineralnych warto stosować suplementację, pamiętając jednak, że suplementy jedynie uzupełniają braki składników, a nie leczą chorób.

Najlepsze suplementy diety dla uzupełnienia braków w organizmie

Sklep Carrefour.pl serdecznie poleca bardzo bogatą ofertę suplementów diety, które skutecznie uzupełnią zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Oferujemy bogaty wybór suplementów diety w proszku i w kapsułkach. Znajdziecie tu produkty, zawierające odpowiednie dawki składników mineralnych i witamin, które regularnie przyjmowane uzupełnią braki w organizmie. Służą one utrzymaniu równowagi organizmu wspierając naturalne zdolności do obrony przed chorobami. Jeżeli Twój lekarz stwierdził, że konieczna jest dla Ciebie suplementacja diety, z całą pewnością na stronach sklepu internetowego Carrefour.pl znajdziesz odpowiednie preparaty, które pozwolą Ci wrócić do równowagi w zakresie składników mineralnych i witamin. Suplementy diety w ofercie Carrefour.pl poza standardowymi zestawami minerałów i witamin dostępne są również w formie dedykowanej poszczególnym grupom wiekowym. Osoby młode znajdą tu suplementy wspomagające pamięć, koncentrację, minimalizujące stres i zmęczenie. Dla osób starszych polecamy suplementy wpierające poprawne funkcjonowanie układu krwionośnego, kostnego, pokarmowego, a także wzmacniające wzrok i słuch. Oferujemy suplementy dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą obejmującą najlepsze suplementy diety w najkorzystniejszych cenach.

Suplementy diety – dla kogo niezbędne?

Odpowiednia suplementacja diety w niektórych przypadkach jest bezwzględnie konieczna. Wspomaganie diety witaminami i innymi składnikami odżywczymi jest niezbędna dla na przykład:

  • Niemowląt
  • Kobiet w ciąży,
  • Sportowców
  • Osób w podeszłym wieku,
  • Osób stosujących diety o kaloryczności poniżej 1600 kcal,
  • Cukrzykom.

Decyzja o przystąpieniu do przyjmowania suplementów diety powinna być jednak każdorazowo skonsultowana ze specjalistom. Suplementy diety mogą bowiem wchodzić w reakcje z różnymi lekami. Potrafią chociażby osłabić działanie antybiotyków. Suplementy należy zatem umiejętnie łączyć z przyjmowanymi lekami, a także niektórych suplementów ze sobą. W sklepie Carrefour.pl mamy pełną świadomość, jak ważne dla każdego z nas jest zdrowie. Prosimy więc o rozważne i poprzedzone konsultacjami ze specjalistą zakupy suplementów diety.