Peeling

Zdrowie i uroda

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Peelingi do twarzy

Jak wybrać peeling do twarzy?

Złuszczanie jest bardzo ważnym zabiegiem pozwalającym pozbyć się zabrudzeń oraz obumarłego naskórka na całym ciele oraz twarzy. Martwy naskórek może bowiem blokować pory skórne, co może doprowadzić do powstawania trądziku. Aby zapewnić sobie czystą i zdrową skórę warto sięgnąć po peeling do twarzy. Do dyspozycji mamy peeling z granulkami lub enzymatyczny, które stosuje się w zależności od delikatności i wrażliwości skóry twarzy. Niezależnie jednak od wyboru, peeling do twarzy doskonale regeneruje wierzchnią warstwę skóry, dodaje blasku, a nawet spłyca zmarszczki. W sklepie internetowym Carefour.pl znajdziecie bogatą ofertę obejmującą najwyższej jakości peelingi do twarzy, do zastosowania na różnych rodzajach skóry. Nasza propozycja to wyjątkowa możliwość zachowania promiennej i gładkiej twarzy przez długie lata.

Peeling do twarzy – czy warto?

Złuszczenie obumarłego naskórka jest doskonałym i ważnym elementem, który powinien uzupełniać codzienną pielęgnację twarzy. Peeling pobudza skórę twarzy, działa regenerująco, głęboko oczyszcza i przywraca blask. Mikromasaż, jaki wykonywany jest podczas zabiegu peelingu pobudza krążenie oraz budowę włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra twarzy nabiera i zachowuje gładkość i elastyczność. Peeling jest również najlepszym sposobem na przygotowanie skóry twarzy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Usunięty martwy naskórek pozwala kosmetykom szybciej się wchłonąć i równomiernie oraz skutecznie działać.

Jak wykonywać peeling twarzy?

Do wykonania peelingu możemy skorzystać z dwóch rodzajów kosmetyków:

  • Peeling ziarnisty – nakładamy na oczyszczoną skórę i masujemy ją okrężnymi ruchami,
  • Peeling enzymatyczny – nakładamy tak jak krem i pozostawiamy na skórze przez czas wskazany przez producenta.
  • Peeling peel-off – nakłada się na twarz, a po zaschnięciu odrywa się z twarzy płatami.

Niezależnie od wybranego, na podstawie kondycji i wrażliwość skóry twarzy, rodzaju peelingu jest to doskonały sposób na zachowanie wspaniałego wyglądu i jędrnej twarzy. W sklepie Carrefour.pl znajdziecie najwyższej jakości peeling do twarzy, który z całą pewnością spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Zapraszamy na zakupy!