Opalanie

Zdrowie i uroda

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kosmetyki do opalania i po opalaniu

Jaki kosmetyk do opalania wybrać?

Piękna opalenizna to ozdoba ciała o którą warto zadbać w letnie dni. Żeby pięknie zarumieniona skóra cieszyła nas przez długi czas, warto zawczasu zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji. Pozwolą one nie tylko wydłużyć trwałość opalenizny, ale także odżywią skórę, która w czasie wakacji narażona jest na przesuszenie czy zgubne działanie promieni UV. W ofercie Carrefour dostępny jest szeroki wybór specjalistycznych kosmetyków, przeznaczonych do stosowania przed, jak i po opalaniu, w tym także samoopalacze.

Opalenizna, która zachwyca

Będąc na wakacjach czy nawet spędzając czas w mieście, najlepszym wspomnieniem wakacyjnych chwil będzie ładnie utrwalona opalenizna. Jednak, żeby kąpiele słoneczne nie zaszkodziły wrażliwej skórze, trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Rozwiązaniem będą kosmetyki do opalania, które dostępne są w sprzedaży w sieci Carrefour. Ich odpowiednia formuła i przyjemny zapach sprawią, że doskonale sprawdzą się w kwestii ochrony przed promieniowaniem UV, jak i pozwolą uzyskać zdrową i równomierną opaleniznę. Warto o tym pamiętać zwłaszcza w przypadku dzieci – kosmetyki do opalania powinny być obowiązkowo nakładane przed wyjściem na słońce. Wiele z dostępnych preparatów posiada także funkcję wodoodporną. Dzięki temu bez problemu można korzystać z kąpieli, bez obawy o bolesne oparzenia słoneczne.

Pielęgnacja po opalaniu

Gdy skóra nabierze pięknego i rumianego blasku, nie oznacza to końca jej pielęgnacji. Wręcz przeciwnie – już po opalaniu warto skorzystać z kosmetyków przeznaczonych specjalnie na tę okazje. Kremy czy mleczka po opalaniu pozwolą ukoić podrażnioną skórę, odpowiednio ją nawilżyć, a także odżywić, przez co opalenizna może zdecydowanie dłużej utrzymać się na jej powierzchni. W Carrefour dostępne są wysokiej jakości preparaty, które warto zabrać ze sobą na plażę, do ogrodu czy wszędzie tam, gdzie planujemy zażywać słońca.

Gdy nie ma czasu na opalanie

Piękna opalenizna bez spędzania czasu na słońcu? Oczywiście, że tak! W Carrefour można kupić także samoopalacze, które pozwolą uzyskać efekt pięknej opalenizny, bez narażania skóry na działanie promieni UV. Zapowiada się ważne wyjście lub nadszedł czas, aby nieco odświeżyć wcześniejsze rezultaty opalania? W ofercie sieci sklepów dostępne są wygodne w użyciu rozwiązania (także w zestawie z rękawicami do samoopalacza), które pozwolą szybko uzyskać pożądany efekt.