Woski, pasty

Zdrowie i uroda

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Pasta cukrowa i wosk do depilacji

Jaki wosk do depilacji wybrać?

Popularna metod usuwania niechcianego owłosienia woskiem należy niestety do najbardziej bolesnych sposobów depilacji. Jest ona jednak jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania włosków, usuwa bowiem włoski razem z cebulkami, na długi czas pozostawiając skórę jedwabiście gładką. Dla osób nietolerujących bólu, istnieje mniej bolesna i równie skuteczna metoda depilacji. Jest nią tzw. depilacja orientalna, czyli depilacja pastą cukrową. Obie formy związane są z nałożeniem na skórę kleistej substancji, która pokrywa włoski, a następnie zerwania jej za pomocą pasków materiałowych, plastrów lub ręcznie. Depilacja pastą cukrową możliwa jest bez użycia pasków. Nałożona na skórę warstwa pasty zastygając tworzy twardą skorupę, którą można usunąć ręcznie. W przypadku wosku, konieczne są plastry lub paski materiału. W sklepie Carrefour.pl znajdziecie najwyższej jakości woski i pasty do samodzielnego użycia i precyzyjnej depilacji ciała. Oferujemy kosmetyki do depilacji każdej części ciała. Z woskami i pastami od Carrefour.pl depilacja będzie delikatna i stosunkowo bezbolesna.

Depilacja woskiem i pastą cukrową – co wybrać?

Usuwanie woskiem niechcianych włosków polega na wyrwaniu ich wraz z cebulkami, co powoduje długotrwały efekt gładkiego ciała. Co więcej odrastające włoski są coraz cieńsze i słabsze. Depilacja woskiem dzieli się zasadniczo na dwa sposoby:

  • Depilacja woskiem kremowym – dla kobiet ze skórą podatną na podrażnienia lub skórą naczynkową,
  • Depilacja woskiem twardym – dla kobiet o dużej odporności na ból. Jest to najbardziej efektywna metoda depilacji.

Usuwanie włosków pasta cukrową jest dobrą alternatywą do woskowania. Uznaje się tę metodę za dużo mniej bolesną. Wynika to z faktu, że pasta cukrowa nie przykleja się bezpośrednio do skóry, minimalizując ból i podrażnienia.

W sklepie internetowym Carrefour.pl znajdziecie najlepsze pasty i woski do depilacji według Waszych preferencji. Oferujemy bezpieczne preparaty i urządzenia aplikacyjne, które ułatwią zabieg i pozwolą obniżyć poziom odczuwanego bólu. Najważniejsza jest jednak gładka i jedwabista skóra przez długi czas. Serdecznie zapraszamy na zakupy.