Peelingi

Zdrowie i uroda

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Peelingi do ciała, nóg i stóp

Jaki peeling do ciała wybrać?

Pielęgnacja skóry polegająca na złuszczaniu i usuwaniu martwego naskórka oraz zanieczyszczeń jest niezwykle ważna dla zachowania zdrowego i gładkiego naskórka. Brak zniszczonej warstwy skóry pozwoli lepiej wchłaniać pozostałe preparaty pielęgnacyjne, a dzięki temu wpłynie na ich skuteczność. Dlatego też warto przynajmniej raz w tygodniu poddać się zabiegowi peelingu.

Jak działają peelingi?

Ludzka skóra bezustannie pracuje wytwarzając komórki, które po około 28 dniach obumierają i złuszczają się, robiąc miejsce dla nowych. Świat, w którym żyjemy nie sprzyja odpowiedniej regeneracji naskórka. Zanieczyszczenie środowiska, stres, a także mijające lata powodują, że regeneracja skóry jest coraz wolniejsza. Skóra staje się coraz bardziej szorstka i zmęczona. Widoczne zaczyna być również starzenie się skóry. Peelingi mają za zadanie przyspieszyć oczyszczanie skóry i zadbać o miejsce dla nowego naskórka. Ich składniki pozwalają skutecznie usunąć zewnętrzne, obumarłe warstwy naskórka oraz zanieczyszczenia. Jednocześnie odblokowują ujścia gruczołów łojowych, co zapobiega powstawaniu zaskórników. W sklepie Carrefour.pl znajdziecie bogatą ofertę peelingów do twarzy i ciała, wśród których najpopularniejsze są bez wątpienia peelingi mechaniczne drobno i gruboziarniste. Dla osób nie przepadających za uczuciem delikatnego, mechanicznego skrobania skóry, polecamy peelingi enzymatyczne, których składniki skutecznie rozpuszczają martwy naskórek.

Dla kogo peelingi do twarzy?

Nowoczesne peelingi do twarzy zawierają składniki nawilżające i odżywcze, dzięki czemu poza oczyszczeniem naskórka, dodają skórze blasku, a dostarczone składniki szybciej się wchłaniają. Peeling do ciała należy dobrze dobrać do rodzaju skóry. Dla skóry grubej i zmęczonej zaleca się peelingi grubo i drobnoziarniste. Na skórę delikatną najlepiej zastosować natomiast peelingi enzymatyczne. W sklepie internetowym Carrefour.pl znajdziecie najlepsze peelingi do ciała i twarzy, które swoim działaniem bardzo pozytywnie wpłyną na stan Waszej skóry. Oferujemy bogaty wybór i najkorzystniejsze ceny. Zobacz, jakie kosmetyki przygotowaliśmy dla Ciebie.