Antyperspiranty

Zdrowie i uroda

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Dezodoranty i antyperspiranty

Jaki antyperspirant wybrać?

Czy dezodorant i antyperspirant to jedno i to samo? W końcu często słyszymy zamienne używane tych terminów w odniesieniu do tych samych produktów. Otóż mimo tego, że zarówno antyperspiranty, jak i dezodoranty mają za zadnie walkę z poceniem, działają one zupełnie inaczej i mają inny wpływ na skórę człowieka. Dezodoranty są kosmetykami, które przykrywają zapach potu swoim zapachem, zabijając jednocześnie bakterie odpowiedzialne za odór potu. Antyperspiranty natomiast zawierają w swoim składzie silne substancje blokujące wydzielanie potu. Dochodzi do tego poprzez zwężenie ujścia gruczołów potowych. Antyperspiranty działają zdecydowanie dłużej niż dezodoranty. Są one ponadto najczęściej bezzapachowe. Niezależnie od tego, na jakie kosmetyki w walce z potem się zdecydujecie, sklep internetowy Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się ze swoją bogatą ofertą, w której antyperspiranty i dezodoranty dostępne są w najkorzystniejszych cenach. Oferujemy najlepsze marki, często znane z telewizji zarówno w formie sprayu, jak i roll-on. Sklep Carrefour.pl to Wasza największy sprzymierzeniec w walce z potem.

Antyperspiranty – poczuj się pewnie w każdej sytuacji

Dostępne na stronach sklepu Carrefour.pl antyperspiranty należą do jednych z najczęściej wybieranych kosmetyków. Oferta antyperspirantów skierowana jest do każdego prowadzącego aktywny tryb życia, niezależnie od wieku czy płci. Każdy bowiem chce wyglądać dobrze, a nieestetyczne placki pod pachami to nic przyjemnego. Antyperspiranty dostępne są jako:

  • kremy z dodatkowymi właściwościami kojącymi dla skóry wrażliwej,
  • wygodne żele w sztyfcie,
  • talk do walki z potliwością stóp,
  • klasyczne aerozole rozpylające bloker.

Skuteczne antyperspiranty to najczęściej silne kosmetyki, które nie powinny być stosowane w dużym stopniu. Ich nadmierne stosowanie może powodować podrażnienia. Stosowanie ich na świeżo goloną lub depilowaną skórę spowoduje bardzo nieprzyjemne pieczenie i dyskomfort. Są one jednak bardzo skuteczne. Sklep Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się ze szczegółową ofertą obejmującą najlepsze antyperspiranty i dezodoranty. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie tu najlepsze produkty dla siebie.