Zapachy dla kobiet

Zdrowie i uroda

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zapachy dla kobiet

Jak wybrać zapach dla kobiet?

Nie ma chyba kobiety, która nie byłaby zainteresowana wspaniałymi zapachami wody toaletowej, perfumami czy wodami perfumowanymi. Dobrze dobrane zapachy dla kobiet doskonale uzupełniają zapach człowieka. Dlatego też żadna kobieta nie zdecyduje się na pierwszy lepszy flakonik. Wręcz przeciwnie. Będzie oceniać, próbować, porównywać, aż w końcu, trafi na zapach doskonały. W sklepie internetowym Carrefour.pl każda z Pań bez trudu znajdzie ulubione zapachy. Dla kobiet specjalnie przygotowaliśmy niezwykle bogatą ofertę obejmującą wody toaletowe i perfumowane oraz perfum najwyższej jakości i trwałości, które spełnią wszystkie Wasze oczekiwania.

Zapachy dla kobiety – co wybrać?

Niezależnie od tego, czy decydujesz się na nowy, uzupełniasz kończący się flakonik czy poszukujesz prezentu, najlepsze propozycje znajdziesz na stronach sklepu Carrefour.pl. Przed wyborem jednak należy wiedzieć, co wybrać. Potocznie, wszystkie zapachy dla kobiet nazywa się perfumami. W praktyce są to tymczasem trzy rodzaje zapachów, które znacząco różnią się od siebie:

  • Perfumy zawierają od 20 do 43% olejów zapachowych. Wyróżnia je najwyższa cena oraz najdłuższa trwałość.
  • Wody perfumowane (EDP – eau de parfum) – zawartość olejków zapachowych waha się w nich od 10 do 20%. Potrafią zaskoczyć długą trwałością, a ich ceny są bardzo atrakcyjne.
  • Wody toaletowe (EDT – eau de toilette) są z tej trójki najmniej trwałe (zawierają 5-10% olejków zapachowych). Z drugiej strony są bardzo przystępne cenowo.

Decydując się na zakup zapachu dla kobiety, warto dokładnie przemyśleć jego rodzaj. Zdecydowanie najtrwalsze, perfumy są najlepszym wyborem, gdyż już niewielka ich ilość otuli każdą Panią intensywnym, pięknym zapachem na długi czas. Decydując się na bardziej budżetowy zapach wybierz wody toaletowe lub wody perfumowane. Niezależnie od wyboru, na stronach sklepu internetowego Carrefour.pl znajdziesz najciekawsze zapachy od renomowanych producentów w najlepszych cenach. Serdecznie zapraszamy.