Zestaw jednej hantli Spokey BURDEN SET 7.5 kg

Zestaw jednej hantli Spokey BURDEN SET 7.5 kg
49,99 zł
1 szt.
49,99 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Hantla Spokey BURDEN SET:

  • posiada antypoślizgową strukturę, która zapewnia pewny chwyt w trakcie ćwiczeń,
  • została przystosowana do ćwiczeń w domu,
  • to zestaw, na który składa się: gryf 1 szt., zaciski śrubowe 2 szt. oraz obciążenia w zależności od wybranej wagi

Jeśli szukasz sprzętu sportowego, który podniesie poziom i jakość Twojego domowego treningu, to hantla Spokey BURDEN SET sprawdzi się idealnie! Dzięki ćwiczeniom z obciążeniami osiągniesz wymarzone efekty - wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję czy pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

Kupując hantlę Spokey BURDEN SET dostajesz zestaw składający się z:

  • gryfu wykonanego ze stali z plastikowym uchwytem,
  • 2 zacisków śrubowych,
  • obciążeń wykonanych z cementu osłoniętego plastikiem w zależności od rozmiaru:

    7,5 kg - 2 x 2 kg, 2 x 1,5 kg

Zalety hantli bitumicznych

Trening w domu charakteryzuje się pewnym ryzykiem związanym z uszkodzeniami podłogi, gdy np. hantle wypadną z rąk. Aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi szkodami, przygotowaliśmy hantlę Spokey BURDEN SET - osłona plastikowa zapewnia amortyzację uderzeń oraz zmniejsza ryzyko uszkodzeń. Co ważne, uchwyt posiada także antypoślizgową strukturę, co podnosi komfort treningu i jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo ćwiczeń. Odpowiednio dokręcone zaciski śrubowe sprawiają, że obciążenia założone na gryf zamocowane są stabilnie i nie zsuwają się.

Efekty ćwiczeń z hantlami

BURDEN SET to niezbędne wyposażenie każdej domowej siłowni. Najlepiej sprawdza się w celach kształtowania partii mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem bicepsów. Gama możliwych do wykonywania z hantlą ćwiczeń jest jednak znacznie bardziej szeroka! Z wykorzystaniem hantli Spokey BURDEN SET wzmocnisz między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda, łydki, ramion, obręczy barkowej, pleców, brzucha i pośladki. Możliwość dodawania i ściągania obciążeń pozwala na dostosowanie wagi hantli odpowiednio do założonych celów treningowych i indywidualnych potrzeb.