Rower treningowy Spokey INPEL Green Line Magnetyczny

Rower treningowy Spokey INPEL Green Line Magnetyczny
469,00 zł
1 szt.
469,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Rower treningowy Spokey INPEL to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują kompaktowego sprzętu fitnessowego. Doskonała jakość i troska o najmniejsze szczegóły sprawią, że ulubionym treningiem stanie się właśnie ten z rowerkiem INPEL.  

Jakie zalety daje trening na rowerze stacjonarnym? To nic innego, jak trening cardio, czyli trening wytrzymałościowy mający na celu poprawę wydolności serca.  Poprawa kondycji, rozbudowa tkanki mięśniowej, a do tego najważniejsze – poprawa samopoczucia, to tylko niektóre z jego zalet.  Rower magnetyczny to sprzęt cichy,  płynny i charakteryzujący się bezawaryjnością. 

Rowerek stacjonarny sprawdzi się zarówno u początkujących, jak i zaawansowanych. Odpowiedni będzie dla osób starszych, z problemami zdrowotnymi, a także dla osób po kontuzjach. Mocna konstrukcja sprawia, że maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg.  Siodełko z miękkim wypełnieniem zapewnia wygodę podczas treningu, a regulacja wysokości siodełka pozwala na dokładne dostosowanie do wzrostu osoby ćwiczącej. Dodatkowo pedały posiadają antypoślizgową powierzchnię oraz regulowane paski, które gwarantują stabilizację stopy w czasie ćwiczeń. Na wyświetlaczu możesz sprawdzać czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls, którego pomiar znajduje się na uchwytach rowerku. 

Domowy sprzęt fitness pozwoli ci na trening o dowolnej godzinie, niezależnie od godzin otwarcia siłowni czy pogody panującej za oknem.

GREEN LINE

Nowatorskie projekty. Na każdą kieszeń. Dla amatorów domowych treningów.

Parametry

Wymiary: 87 x 50 x 116 cm

Funkcje: czas/prędkość/dystans/kalorie/puls

Minimalna i maksymalna wysokość siodełka: 70/91 cm

Wymiary siodełka: 25 x 22 cm

Wymiary pedała: 10 x 7 cm

Koło zamachowe: 3 kg

Średnica koła zamachowego: 200 mm

Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

Odległość pomiędzy uchwytami kierownicy: 36.5 kg

Odległość pomiędzy pedałami: 45 cm

Odległość pomiędzy pedałami a siedzeniem: 595/800 mm

Uchwyt na telefon: brak

Poziom pulsu: tak

Rozmiar wyświetlacza: 16.2 x 11.5

Wymiary opakowania: 62 x 24 x 53 cm

Waga netto: 17 kg

Waga brutto: 19 kg