Kinderkraft 2Way Lite - rowerek biegowy

Kinderkraft 2Way Lite - rowerek biegowy
129,00 zł
1 szt.
129,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


O produkcie:

Kinderkraft 2Way Lite jest rowerkiem biegowym, a więc przeznaczonym raczej początkującym rowerzystom - jeśli w mniej lub bardziej niedalekiej przyszłości planujesz nauczyć Twoje dziecko jazdy na rowerze i uważasz, że przydałoby mu się przygotowanie, dzięki któremu nabędzie umiejętności motorycznych oraz nauczy się utrzymywać równowagę - lub po prostu chcesz sprawić maluchowi frajdę - 2Way Lite doskonale się sprawdzi w roli mentora, który pomoże Twojemu dziecku nabrać doświadczenia za kierownicą roweru, a dodatkowo będzie źródłem ogromnej zabawy.

Niska rama

Rama rowerka jest dość niska, dzięki czemu z 2Way Lite może korzystać każde dziecko o wzroście 80 cm i więcej. Ponadto, design rowerka został starannie opracowany - wpadnie w oko każdemu maluchowi!

Komfort użytkowania

2Way Lite posiada miękkie siodełko, dzięki któremu mały rowerzysta nie powinien narzekać na brak wygody. Dzieci rosną w mgnieniu oka, dlatego wysokość siodełka możemy regulować tak, aby

 

Blokada kierownicy

Troska o bezpieczeństwo dziecka jest w naturze każdego rodzica - Kinderkraft 2Way Lite posiada blokadę skrętu kierownicy, dzięki czemu nie ma możliwości, aby coś wymknęło się spod kontroli i doprowadziło do upadku malucha. Co więcej, kierownica jest stworzona z gumy i posiada właściwości antypoślizgowe, a znajdujący się na niej dzwonek poinformuje innych o nadjeżdżającym rowerzyście.

 

Odporne koła

2Way Lite posiada wytrzymałe koła wykonane z pianki EVA. Taki system jezdny pozwoli maluchowi zawędrować tam, gdzie tylko chce!

 

Dane techniczne:

  • Waga: 3 kg
  • Wymiary: 84 x 37 x 62 cm
  • Wysokość siodełka regulowana w zakresie: 31 - 40 cm