Kask Spokey NERF FREEFALL BMX rozm. M na rower deskę rolki

Kask Spokey NERF FREEFALL BMX rozm. M na rower deskę rolki

Oszczędzasz 29%

Promocja obowiązuje do 25.10.2021
59,99 zł
84,99 zł
1 szt.
59,99 zł/1 szt.

Kask BMX Spokey FREEFALL został stworzony w trosce o bezpieczeństwo i ochronę głowy podczas jazdy na rowerze, BMX, deskorolce, hulajnodze czy rolkach,

- jest ultralekki, dzięki czemu nie stanowi obciążenia w trakcie noszenia,

 - został zbudowany w technologii Out-Mould, co oznacza, że skorupa zewnętrzna i wewnętrzna nie są ze sobą trwale połączone.  Zaletą tego rozwiązania jest ruchomość skorupy zewnętrznej, która skutecznie rozprasza siłę uderzenia, co następnie jest amortyzowane przez piankę,

- jest wyposażony w warstwę pianki EPS, która nie tylko pochłania siłę uderzeniową podczas upadku, ale także doskonale amortyzuje drgania wynikające z jazdy na nierównym podłożu.

Spokey FREEFALL to kask BMX, który posiada certyfikat CE i odpowiada normie EN1078, co oznacza, że przeszedł wszelkie niezbędne testy bezpieczeństwa. Zastosowana regulacja Head Lock, która umożliwia optymalne dopasowanie kasku do użytkownika.  Zastosowanie bezpiecznej klamerki ułatwia jego zapinanie i rozpinanie bez konieczności luzowania pasków, a dodatkowa blokada umożliwia trwałe wyregulowanie proporcji i długości mocowania. Co ważne, kask rowerowy Spokey FREEFALL jest niezwykle lekki, co sprawia, że nie obciąża głowy podczas noszenia.

Zwiększona liczba otworów wentylacyjnych

Bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze, deskorolce, wrotkach, rolkach czy hulajnodze to podstawa. W końcu upadki mogą przytrafić się każdemu - zarówno podczas nauki, jak przy szybkiej jeździe doświadczonego skatera. Kask BMX Spokey FREEFALL oprócz znakomitych właściwości ochronnych posiada bardzo dużą liczbę otworów wentylacyjnych, które doskonale radzą sobie z odprowadzaniem nadmiaru ciepła nawet podczas bardzo intensywnego wysiłku. Poczujesz maksymalny komfort w każdych warunkach!

Parametry:

- regulacja: Head Lock

- szybkie zapięcie pod szyją

- doskonała ochrona potylicy i czoła

- powłoka zewnętrzna: PVC, Out-mold

- wewnętrzna warstwa: czarny EPS

- certyfikat: CE, EN 1078