ROLKI regulowane ABEC9 Carbon PŁOZA ALU 70mm 33-36

ROLKI regulowane ABEC9 Carbon PŁOZA ALU 70mm 33-36
199
00
 
1 szt.
199,00 zł/1 szt.

Rolki Spokey ORI przygotowane zostały z myślą o wymagających użytkownikach. Parametry techniczne dobrano specjalnie tak, by czerpać największą przyjemność z jazdy.

JAKOŚĆ

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

Wiemy, że dobrze jest się wyróżniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Rolki Spokey przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.

TECHNOLOGIA I WYGODA

Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę. W modelu ORI wykonana została ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu bardzo niskiej wagi.

Model ORI przeznaczony jest dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego, poczuć przyjemność z szybszej jazdy.

Kółka wykonane zostały z wytrzymałego PU o twardości 82A, optymalnej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC9 Carbon gwarantują najwyższą precyzję wykonania, dobrą żywotność oraz wysoką szybkość jazdy.

Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep oraz klamra dwusekcyjna, gwarantuje nie tylko optymalne dopasowanie do stopy, lecz przede wszystkim – najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki wygodnemu, pewnemu systemowi zapinania, użytkownik może optymalnie dopasować rolki do swoich potrzeb.

Aby umożliwić maksymalny komfort jazdy, rolki ORI posiadają różne koła w zależności od wybranego rozmiaru: 70 mm lub 72 mm.

Płoza z Aluminium 6061 wycinana  specjalną techniką CNC. Wszystko to sprawia, że płozy te są mocniejsze niż jakiekolwiek inne.

Wkładka Fitness Air System o zwiększonej oddychalności, usprawnia transmisje ciepła i wilgoci.

Łożyska wykonane z chromowanej stali. ABEC 1, 3, 5, 7, 9 to skala określająca precyzję wykonania łożyska, która decyduje o płynności toczenia i osiąganych prędkościach.

Specjalnie wyprofilowany but wewnętrzny zapobiega przemieszczaniu się pięty podczas jazdy.

TABELA ROZMIARÓW:

rozmiar 33-36- długość wkładki 20,2 cm-22,6 cm