ROLKI ŁYŻWOROLKI SPOKEY ARYA r. 33-37 ABEC7 Carbon

ROLKI ŁYŻWOROLKI SPOKEY ARYA r. 33-37 ABEC7 Carbon

Oszczędzasz 16%

Promocja obowiązuje do 17.05.2021
99,99 zł
119,00 zł
1 szt.
99,99 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Rolki dziecięce Spokey ARYA:

  • dzięki możliwości regulacji pozwalają na optymalne dopasowanie buta do rozmiaru stopy i rosną razem z dzieckiem,
  • zostały wyposażone w klamry ze specjalnym zabezpieczeniem, które zapobiega samoczynnemu zwolnieniu zacisku - masz więc pewność, że w trakcie jazdy pasek pozostanie na swoim miejscu, a rolki będą dokładnie przylegać do stopy dziecka,
  • są zapewnieniem najwyższego bezpieczeństwa z zastosowaniem najlepszej jakości płozy oraz potrójnego systemu zapinania!

Jak zmotywować dziecko do sportu? Najlepszym sposobem są rolki! Spokey ARYA łączą w sobie najlepsze cechy ze świata skatingu, dzięki czemu będziesz spokojnie obserwować, jak Twoje dziecko rozkochuje się w aktywności na świeżym powietrzu. To także doskonały wybór ze względu na możliwość regulacji rozmiaru, która pozwala na optymalne dopasowanie buta do stopy, także w przypadku noszenia rozmiaru “na granicy”. Dzięki szybkiej i bezproblemowej regulacji, działanie to zajmuje kilka sekund. Co więcej, rolki Spokey ARYA rosną wraz z dzieckiem, a Ty nie musisz co kilka miesięcy kupować nowej pary!

Stworzone z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych

Wiemy, jak ważne podczas jazdy na rolkach jest bezpieczeństwo, dlatego Spokey ARYA to przede wszystkim doskonała jakość połączona z komfortem użytkowania. Optymalne dopasowanie do rozmiaru stopy to podstawa, dlatego oprócz możliwości regulacji rozmiaru model ARYA został wyposażony w potrójny system zapinania: sznurówki, rzep oraz klamry dwusekcyjne. Te ostatnie posiadają zabezpieczenie zapobiegające samoczynnemu zwolnieniu klamry zaciskowej. Dzięki temu masz pewność, że pasek pozostanie na swoim miejscu, a rolki nie będą zsuwać się ze stóp dziecka, ani zmieniać swojego położenia! Taki system pozwala optymalnie dopasować rolki do własnych potrzeb. Zwieńczeniem maksymalnego komfortu jest miękkie wnętrze butów z wkładką anatomiczną.

Najwyższa precyzja wykonania

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, dlatego rolki Spokey ARYA zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Aluminiowa płoza zapewnia trwałość przy równoczesnym zachowaniu bardzo niskiej wagi. Kółka zostały wykonane z wytrzymałego PU o twardości optymalnej do jazdy rekreacyjnej (82A). Całość została zwieńczona łożyskami ABEC7 Carbon, które pozwalają na rozwijanie wysokich prędkości przy zachowaniu doskonałej żywotności rolek.