Filtry

Marki

Rolki i skateboard

Wszystkie produkty w Rolki i skateboard: znaleziono 1 produkt

Sortuj po:

Najpopularniejsze

99
99
 
109,00 zł najniższa cena

1 szt.

Promocja

z 1

Deskorolka dziecięca, hulajnogi i rolki dla dzieci

Aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie w prawidłowym rozwoju dziecka. Deskorolka dziecięca, hulajnoga czy rolki to sprzęty, które przynoszą im wiele frajdy i radości, a jednocześnie poprawiają koordynację ruchową i wzmacniają mięśnie całego ciała. Uprawianie sportu na świeżym powietrzu to przy okazji doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu. Szeroki wybór deskorolek, rolek i dziecięce hulajnogi znajdziesz w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Deskorolka dziecięca

Wybór odpowiedniej deskorolki dla dziecka wcale nie jest prostym zadaniem To, jaki model deski kupisz będzie warunkować samą przyjemność z jazdy oraz szybkość, z jaką dziecko opanuje sztukę prowadzenia tego pojazdu. Na rynku można znaleźć wiele bardzo różnych modeli deskorolek, które różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale także parametrami technicznymi.

W roli pierwszej deskorolki dziecięcej doskonale sprawdzą się modele plastikowe o niewielkich wymiarach i skrętnych kółkach. Dzięki niej młody człowiek szybciej opanuje technikę jazdy i z dnia na dzień będzie czerpać z niej jeszcze większą przyjemność. Warto pamiętać, że wybierając odpowiednią deskorolkę należy przede wszystkim wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby dziecka, jego wzrost oraz wagę. W komplecie z deskorolką powinniśmy kupić też ochraniacze na deskę.

Hulajnoga dla dziecka

Hulajnoga dziecięca z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Po te sprytne sprzęty sięgają dzieciaki w coraz młodszym wieku, które bardzo dobrze radzą sobie z jazdą. Jak wybrać odpowiedni model hulajnogi? Należy zwrócić uwagę na wzrost i wagę dziecka oraz indywidualne preferencje i posiadane umiejętności.

W sklepie carrefour.pl znajdziesz zarówno hulajnogi z dwoma, jak i trzema kółkami. Te ostatnie są dedykowane maluchom oraz starszym dzieciom, które dopiero opanowują trudną sztukę jeżdżenia na hulajnodze. Ich konstrukcja zapewnia lepsze prowadzenie oraz odczuwalnie większą stabilność jazdy. Popularne trzykołowce pozwolą szybciej przyswoić techniki poruszania się na hulajnodze oraz opanować sztukę balansowania ciałem, która w tym sporcie ma niebagatelne znaczenie. Kiedy dziecko opanuje już jazdę na hulajnodze trzykołowej można wymienić mu sprzęt na model dwukołowy.

Rolki i łyżworolki

Popularne rolki, jak rolki Spokey, potrafią dać użytkownikowi wiele frajdy i hartować sportowego ducha już od najmłodszych lat. Jazda na rolkach jest wbrew pozorom dosyć prosta w opanowaniu, a w praktyce przypomina jazdę na łyżwach. Jakie rolki wybrać dla dziecka? Unikaj modeli na plastikowych kółkach, które nie zapewniają właściwej przyczepności, nie niwelują drgań i mogą być zwyczajnie mniej bezpieczne w użytkowaniu. Postaw na kółka kauczukowe, które będą prawidłowo wspierać staw skokowy oraz zapewnią doskonałą przyczepność do podłoża. Zwróć też uwagę na to, czy rolki zapewniają wielostopniową regulację.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu