Stylowy Hamak brazylijski Spokey

Stylowy Hamak brazylijski Spokey
64
99
 
1 szt.
64,99 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Hamak Spokey:

  • został wykonany z naturalnych materiałów - bawełna jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku oraz zapewnia przepuszczalność powietrza,
  • posiada wzmocnioną konstrukcję o drewnianą belkę, która daje pewność, że hamak jest zawsze bezpieczny i stabilny,
  • to krzesło brazylijskie, które zajmuje mniej miejsca niż standardowe modele hamaków (szerokość 80 cm), dzięki czemu jest doskonałym wyborem nie tylko do ogrodu, ale także na taras, do salonu czy na balkon.

Jeśli szukasz ultrawygodnego siedziska, które pozwala na komfortowy wypoczynek w ogrodzie, na tarasie, balkonie czy w mieszkaniu, krzesło brazylijskie Spokey to doskonały wybór. To typ hamaka, który może zostać powieszony zarówno na gałęzi drzewa, jak i na właściwie zamontowanym haku do sufitu lub belki. Dzięki temu będziesz spędzać wymarzone chwile relaksu, gdzie tylko będziesz mieć ochotę. Spokey BENCH pozwala na komfortowy wypoczynek bez względu na pogodę - rozsiądziesz się wygodnie także w salonie czy sypialni!

Komfortowy odpoczynek wewnątrz i na zewnątrz

Hamak brazylijski Spokey BENCH zajmuje znacznie mniej miejsca niż standardowe modele ogrodowe, a przy tym jest niezwykle komfortowy. Został wykonany z naturalnych materiałów - bawełny, która jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku oraz jest pewnością przepuszczalności powietrza. Ale to niejedyne zalety siedziska Spokey  Doskonale dopasowuje się do ciała i jednocześnie jest bardzo stabilny. Jego kolorystyka nada przestrzeni charakteru. Z takim krzesłem wiszącym każda chwila relaksu wskakuje na najwyższy poziom!

Wytrzymały hamak brazylijski wykonany z naturalnych materiałów

Siedzisko brazylijskie Spokey to coś więcej niż zwykły hamak ogrodowy. Posiada wzmocnioną konstrukcję - zastosowanie drewnianej belki podwyższa stabilność siedziska, a gruby materiał i odpowiednio mocne napięcie sznurków zapewnia wyjątkowy komfort i optymalne podparcie ciała. Dzięki temu wytrzymuje maksymalne obciążenie wynoszące aż 120 kg. Jego trwałość została potwierdzona testami SGS.

Więcej informacji

  • Kolor - wielokorolory
  • Rodzaj - bawełniany
  • Wymiar - 80 cm
  • Materiał - bawełna, drewno
  • Maksymalne obciążenie - 120 kg
  • Ilość osób - 1

UWAGA! HAMAK DOSTĘPNY W 2 WERSJACH KOLORYSTYCZNYCH - WYSYŁAMY LOSOWO