Inne sporty

Wszystkie produkty w Inne sporty: znaleziono 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

219
00
 

1 szt.

499
00
 
499,00 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Rozwiązania do różnych aktywności

Każdemu może odpowiadać inna forma aktywności fizycznej. Ważne, abyśmy mieli taką, która nas rzeczywiście interesuje i chcemy ją systematycznie uprawiać. Można to robić w domu np. na rowerze mechanicznym, ale również na podwórku – dzięki trampolinom z siatką, które niekoniecznie muszą zainteresować tylko dzieci. Z bogatym asortymentem takich akcesoriów możemy zapoznać się w kategorii „Inne sporty” na carrefour.pl.

 

Rower mechaniczny – jak działa?

Aktywność na rowerze możemy uprawiać nie tylko na powietrzu, ale również w domu – oglądając ulubiony serial, koncert czy film. Tutaj zastosowanie ma rower mechaniczny, który możemy ustawić w salonie, sypialni czy w innym pomieszczeniu. Nie jest on wyposażony w zaawansowane systemy, a to wiąże się również z tym, że niewielkie jest ryzyko awarii. Taki rower często dostępny jest w wersji składanej, co ułatwia jego transport i przenoszenie. Składa się z takich elementów jak koło zamachowe, kierownica, siodełko czy rama. Nie ma tutaj elektroniki, a jego zaletą jest m.in. atrakcyjna cena – dostępne są one już od kilkuset złotych. To dobre rozwiązanie przede wszystkim dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z taką formą ruchu.

Trampolina z siatką

Dzieci potrzebują jak najwięcej ruchu, a jednym ze sposobów na zapewnienie im tego, jest zakup trampoliny z siatką. Wprawdzie dostępne są rozwiązania bez tej ochrony, ale to dzięki niej są one bezpieczniejsze. Trampoliny różnią się wielkością, wysokością siatki zabezpieczającej, a także jej umieszczaniem. Może to być siatka wewnętrzna, która oddziela od linii sprężyn, w przypadku której powierzchnia wewnętrzna rozwiązania jest jednocześnie mniejsza. Drugą opcją jest ochrona zewnętrzna, za linią sprężyn – taka wymaga większej uwagi i jest raczej polecana starszym dzieciom i dorosłym. Nie jest to rozwiązanie dla maluchów. W kategorii „Inne sporty” proponujemy również rozwiązania do innych form aktywności.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu