Filtry

Marki

Konserwacja

Znaleziono: 3 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

21
99
 

4 l

5,50 zł/1 l

49   
99
41
99
 

0,5 l

83,98 zł/1 l

-16%
11
99
 

5 l

2,40 zł/1 l

z 1

Najlepsze artykuły do konserwacji samochodu

Utrzymanie auta w dobrym stanie wymaga wymieniania płynów, ale również dbania o jego czystość. Czyszczenia wymagają szczególnie felgi, które codziennie mają do czynienia z przeróżnymi zanieczyszczeniami, takimi jak błoto, sól drogowa, piasek czy kurz. Mają również styczność z opadami atmosferycznymi. Aby dbać o te kwestie, potrzebujemy odpowiednich produktów. Bogaty asortyment artykułów tego rodzaju dostępny jest w kategorii „Konserwacja” na carrefour.pl.

 

Jaki płyn do spryskiwaczy

Płynem w aucie, który musi koniecznie cały czas się w nim znajdować, powinien być uzupełniany, jest płyn do spryskiwaczy. Dzięki niemu jesteśmy w czasie jazdy utrzymać czystość szyb, a tym samym odpowiednią widoczność, co przy kiepskich warunkach atmosferycznych nie jest takie łatwe. Jak wybrać płyn do spryskiwaczy? Po pierwsze zwróćmy uwagą na to, czy produkt jest odpowiedni na daną porę roku. Jeśli zimą będziemy korzystać z płynu do spryskiwaczy, który jest przeznaczony na lato, to może on zamarznąć. Ponadto taki artykuł nie powinien zostawiać smug, musi radzić sobie z nietypowymi zabrudzeniami, jak np. ptasie odchody, ale również musi być bezpieczny dla auta. Warto sprawdzać opinie na temat danego spryskiwacza, gdyż w przecież wypadku dopiero po jego przetestowaniu dowiemy się, czy dobrze wybraliśmy.

Środek do felg

Auto wymaga systematycznej dbałości o jego wygląd, a szczególnej uwagi wymagają felgi, które są narażone na kontakt choćby z błotem czy z solą drogową. Odpowiedni środek jest potrzebny nam z tego względu, że tę część pojazdu nie łatwo jest doczyścić. Solidny artykuł do konserwacji samochodu usunie zabrudzenia drogowe, sól drogową czy błoto. Dobrze utrzymane felgi bardzo pozytywnie wpływają na wygląd całego pojazdu.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu