Filtry

Marki

Bezpieczeństwo

Znaleziono: 3 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

49   
99
9
00
 
Najniższa cena z 30 dni: 9,00 zł

1 szt.

22
99
 

1 szt.

12
99
 

1 szt.

z 1

Maseczki kosmetyczne jednorazowe

Maseczki ochronne stały się przedmiotem naszego codziennego użytku w czasach pandemii. Nie oznacza to jednak, że mają one zastosowanie tylko w tym trudnym dla wszystkich okresie. Pamiętajmy, że w wielu miejscach ich noszenie jest wymagane, ale w praktyce powinniśmy je mieć, mając na uwadze nasze bezpieczeństwo. Maseczki kosmetyczne znajdziemy w kategorii „Bezpieczeństwo” na carrefour.pl

 

Maseczki kosmetyczne – w różnych przypadkach

Czas pandemii spowodował, że wymagano od nas noszenia maseczek ochronnych, ale takie rozwiązania miały już zastosowanie zdecydowanie wcześniej. Sugerowano je m.in. w miejscach, w których jakość powietrza jest bardzo niska. To również rozwiązanie zalecane personelowi medycznemu, który przecież na co dzień ma do czynienia z osobami, które zmagają się z przeróżnymi chorobami zakaźnymi. Tak więc jest to ważny element, który ma wpływ na nasze bezpieczeństwo, a ponadto zakrywanie nosa i ust jest w wielu sytuacjach obecnie wymagane.

Jakie wybrać maseczki kosmetyczne?

Możemy zdecydować się na rozwiązanie wielokrotnego użytku i jednorazowe. Pierwsze z nich wymaga systematycznego prania – zalecane jest robienie tego po każdym jej użyciu. Natomiast jednorazowe mają oczywiście jednokrotne zastosowanie, po czym nie powinny być już używane. Z tego względu warto kupować je w zbiorczych opakowaniach – wiele na raz. Maseczki powinny być przynajmniej dwu, a najlepiej trójwarstwowe. Warto mieć ich zapas. Pamiętajmy o korzystaniu z nich zgodnie z przeznaczeniem, w zależności od tego, czy są jednokrotnego, czy wielokrotnego użytku.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu