Motoryzacja

Znaleziono: 8 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

24   
79
15
99
 

1 szt.

-35%
24   
79
15
99
 

1 szt.

-35%
13
99
 

4 l

3,50 zł/1 l

21
99
 

4 l

5,50 zł/1 l

33   
69
29
99
 

1 l

-11%
24   
49
17
00
 

0,07 szt.

242,86 zł/1 szt.

-31%
30   
59
26
99
 

1 l

-12%
18   
79
14
00
 

0,07 szt.

200,00 zł/1 szt.

-25%

z 1

Przymierzasz się do urozmaicenia wyposażenia swojego pojazdu i poszukujesz wysokiej jakości akcesoriów samochodowych?Zarówno w internetowym, jak i w stacjonarnym sklepie Carrefour znajdziesz szeroki wybór produktów niezbędnych do komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Akcesoria saamochodowe-sklep internetowy Carrefour

W sklepie internetowym Carrefour posiadamy zarówno profesjonalny sprzęt warsztatowy, taki jak klucz teleskopowy czy kompresor powietrza z manometrem, jak i bardziej uniwersalne produkty, na przykład lejek samochodowy z sitkiem czy kanistry o zróżnicowanej pojemności. Nasza oferta sprofilowana jest tak, by spełniać oczekiwania każdego klienta – nie tylko osób doskonale znających się na samochodach, ale także tych kierowców, którzy poszukują mniej zaawansowanych akcesoriów.

Zwiększ komfort jazdy

Samochodowe zasłonki, wewnętrzne lusterko, powiększacz ekranu do smartfona czy ładowarka samochodowa w zestawie z wymiennymi końcówkami – to właśnie małe, z pozoru nieistotne akcesoria pozwalają na bardziej komfortową jazdę. Dzięki zasłonkom przeznaczonym na okna samochodu zniwelujesz silne działanie promieni słonecznych, powiększacz ekranu ułatwi korzystanie z nawigacji na smartfonie a ładowarka sprawi, że nie będziesz musiał martwić się rozładowanym sprzętem.

Powiew świeżości

Podróże samochodowe stają się o wiele przyjemniejsze, gdy wnętrze pojazdu jest czyste i schludne. Z myślą o osobach ceniących sobie wysoki komfort przejażdżek autem, w naszym internetowym sklepie z akcesoriami samochodowymi zgromadziliśmy także szeroki zestaw różnego rodzaju zapachowych odświeżaczy, wód perfumowanych, olejków zapachowych, zawieszek czy innych akcesoriów pozwalających na utrzymanie czystości w samochodzie. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym!

Produkty motoryzacyjne w sklepie online

Wymiana płynów i żarówek to tylko wybrane obowiązki właścicieli samochodów. Pamiętanie o tym ma znaczenie ze względu na odpowiednie działanie pojazdu, ale także mając na uwadze bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Warto mieć w aucie zapas takich artykułów, aby w razie potrzeby móc z nich skorzystać przed wyjazdem w drogę. Takie produkty można znaleźć w kategorii „Motoryzacja” na carrefour.pl.

 

Jak wybrać żarówkę do samochodu?

Jazda bez odpowiednich świateł może stwarzać niebezpieczeństwo na drodze. Dlatego na wypadek, gdy żarówka przestanie działać, powinniśmy mieć przy sobie zapasowe, które w danym przypadku mają zastosowanie. Nie ma tutaj uniwersalnych produktów motoryzacyjnych – należy wybrać odpowiednią żarówkę. O ile miejsce, w którym ona się znajduje jest łatwo dostępne, to możemy po prostu sprawdzić jej typ, natomiast jeśli nie, to wtedy warto zweryfikować te dane w instrukcji załączonej do pojazdu lub na stronie producenta. W niektórych modelach aut dotarcie do żarówki wymaga odkręcenia nawet kilku elementów.

Płyny do samochodu

Auto korzysta z płynów – poza tankowaniem paliwa, powinniśmy pamiętać o tym, że musimy również uzupełniać lub wymieniać inne produkty. Niezbędne jest systematyczne, zgodnie z rekomendacjami producenta wymienianie oleju – najczęściej należy to robić co 10 tys. przejechanych kilometrów. Niezbędne jest również uzupełnianie płynu do spryskiwaczy – należy pamiętać o tym, aby był odpowiedni do danej pory roku. Dzięki temu nie dojdzie do sytuacji, że np. zamarznie on przy niskiej temperaturze. W aucie nie zapominajmy również o odświeżaczu. Może to być np. produkt, który łatwo zamontujemy na kratce wentylacyjnej samochodu. Warto stawiać na takie, które przez jak najdłuższy czas zapewnią nam świeżość, a możliwe jest to nawet przez kilkadziesiąt dni i dłużej – bez konieczności wymiany tego zapachu. Na carrefour.pl dostępne są produkty takich marek jak: Philips, Ambi Pur, Orlen Oil, Autoland czy Plak.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu