LORZECZKO TURYST ADRIA TURKUS

LORZECZKO TURYST ADRIA TURKUS

Oszczędzasz 12%

Promocja obowiązuje do 08.09.2020
149,00 zł
169,00 zł
1 szt.
149,00 zł/1 szt.

Więcej niż zwykłe łóżeczko praktyczne wejście Boczne wejście spinane na zamek umożliwia samodzielne wchodzenie i wychodzenie starszym dzieciom. Zamek znajduje się po zewnętrznej stronie kojca, dzięki czemu mamy pewność, że dziecko znajdujące się wewnątrz jest bezpieczne i samemu go nie otworzy.

użyteczne boki Na obu dłuższych i jednym krótszym boku znajdują się przewiewne siatki zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza i podgląd na pociechę. Bezpieczna przestrzeń Miękka mata Łóżeczko wyekwipowane jest w wysokiej jakości matę wyprodukowaną z pianki o podwyższonej elastyczności, która pełni funkcję podłoża oraz miejsca zabawy.

Utwardzony spód zezwala na swobodne stawianie pierwszych kroków, a sprężysta pianka zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy, dzięki temu maluszkowi nie grozi bolesny upadek. System LockGuard kompozycja zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem kojca, co zasadniczo zwiększa bezpieczeństwo dziecka.

Rozwiązanie wyjątkowo ważne w chwili, w którym dziecko stoi albo skacze. Blokada kół Kółka z hamulcami zapobiegają przypadkowemu przemieszczaniu się łóżeczka, a mocne nóżki zapewniają stabilność. Brak ostrych krawędzi Wszystkie kanty łóżeczka zostały zabezpieczone wyprofilowanymi plastikowymi osłonkami, tak aby zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo.

Sprawdzona jakość Łóżeczko zostało poddane wieloetapowej weryfikacji - przeszło równocześnie szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SGS. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 716:2017.

Bogaty pakiet Moskitiera Łóżeczko można wystawić na świeżym powietrzu, nie obawiając się o ukąszenia owadów moskitiera ochroni maluszka przed nieproszonymi gośćmi. Torba transportowo-ochronna Zabezpiecza łóżeczko przed zabrudzeniem.

praktyczna rączka ułatwia przenoszenie, dzięki temu Adriaa pasuje dodatkowo do podróży.