Filtry

Marki

Foto i telefony

3 produkty w kategorii

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

SLUCH DOUSZ MIC AM115 BIA HUAWEI
1 szt.
29,99 zł/1 szt.
29,99 zł
SELFIE STICK AF11 HUAWEI
1 szt.
29,99 zł/1 szt.
29,99 zł
49,99 zł
PROMOCYJNA CENA
SMART. P30 LITE 128GB BK HUAWEI
1 szt.
999,00 zł/1 szt.
999,00 zł
1 099,00 zł
PROMOCYJNA CENA

z 1

Kategoria „Foto i telefony” to zbiór przydatnych akcesoriów takich jak kable USB, karty micro Secure Digital, pendrive'y czy akumulatorki. Znajdziesz tutaj jednak także bardziej profesjonalny sprzęt, który pomoże w instalacji sportowej kamery czy zapewni synchronizację telefonów z inteligentnymi dodatkami. Rozsiądź się wygodnie i zapoznaj się z bogatą ofertą internetowego sklepu Carrefour!

Telefony dla każdego

Niezależnie od tego czy poszukujesz wydajnego smartfona, tradycyjnego telefonu stacjonarnego, czy celem Twoich zakupów jest znalezienie przydatnych akcesoriów do telefonów, internetowy sklep Carrefour oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego konsumenta. Szeroki wybór smartfonów zadowoli osoby zainteresowane technologią, a akcesoria do telefonów takie jak okulary 3D zachwycą miłośników wirtualnej rzeczywistości

Wejdź w świat nowej technologii

Wybrałeś już najnowszy smartfon, który stanie się Twoim najlepszym towarzyszem codziennych podróży? Teraz czas na technologiczne innowacje! Na wirtualnych półkach sklepu Carrefour znajdziesz także smartwatcha marki Samsung oraz czujnik aktywności, który za pomocą Bluetootha zmierzy ilość pokonanych dziennie kroków czy pomoże w monitorowaniu snu. Wybierz opcję odpowiadającą Twoim możliwościom finansowym oraz oczekiwaniom i ciesz się zintegrowanymi akcesoriami do telefonów!

Sprzęt fotograficzny-dobierz najlepsze akcesoria

W naszym sklepie znajdziesz również wszelkiego rodzaju akcesoria fotograficzne, dedykowane przede wszystkim kamerom sportowym. Zgromadziliśmy różne modele chwytów, śrub czy shakerów, dzięki którym zainstalujesz swoją kamerę nawet na desce surfingowej! Profesjonalne i niezapomniane ujęcia są w zasięgu ręki – wystarczy odwiedzić internetowy sklep Carrefour!