TV 49 49UM7050 UHD STV LG

TV 49 49UM7050 UHD STV LG

Oszczędzasz 9%

Promocja obowiązuje do 08.03.2021
1 549,00 zł
1 699,00 zł
1 szt.
1 549,00 zł/1 szt.

Pozwól, by 49-calowy telewizor LG 49UM7050 przeniósł Cię w świat niesamowitej rozrywki. Delektuj się filmami i serialami w jakości 4K dzięki obsłudze HDR10 i HLG. Telewizor 49UM7050 sprawi, że będziesz mógł dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły, dzięki zaawansowanemu wzmacniaczowi, który zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów. Co więcej, czterordzeniowy procesor usunie szumy, zapewni bardziej dynamiczne kolory i kontrast.

LG 49UM7050 to telewizor z inteligentnym procesorem α7 drugiej generacji, dzięki któremu możesz zobaczyć piękno otaczającego świata, na 49-calowym ekranie. Analizując miliony wizualnych informacji, procesor rozpoznaje jakość materiału. Następnie wykorzystując informacje na temat światła otoczenia, optymalizuje jego wyrazistość, ostrość, szczegółowość i jasność przy pomocy algorytmu głębokiego uczenia (AI Deep Learning). Dodatkowo procesor α7 analizuje również dźwięk. Rozpoznaje jego gatunek, a następnie optymalizuje go poprzez mechanizm sztucznej inteligencji.

Telewizor LG 49UM7050 został wyposażony w technologię 4K Active HDR, która optymalizuje każdą scenę klatka po klatce, by ukazać Ci najdrobniejsze szczegóły oraz bogactwo kolorów. Dodatkowo obsługa formatów takich jak HDR10 i HLG w połączeniu z technologią korekty scen pozwoli Ci rozkoszować się filmami i serialami.

Telewizor LG 49UM7050 zapewnia jeszcze lepsze odwzorowanie każdego materiału. Od teraz nawet najsubtelniejsze różnice kolorów są precyzyjnie odzwierciedlane na 49-calowym ekranie, co zapewnia ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. Od teraz będziesz mógł zobaczyć jeszcze więcej i odkryć detale i faktury, które do tej pory były niewidoczne

Matryca IPS o rozdzielczości 4K zastosowany w model 49UM7050 ma poszerzone kąty widzenia. Oznacza to, że już nie musisz zaklepywać najlepszego miejsca przed telewizorem, teraz jest ich znacznie więcej. Szerszy kąt sprawia, że możesz cieszyć się obrazem bez zniekształceń, niezależnie od punktu siedzenia (prawie 100% dokładnością odwzorowania kolorów, nawet pod kątem

Wysokiej jakość obraz zasługuję na równie dobrą oprawę dźwiękową. Dlatego właśnie telewizor LG 49UM7050 wyposażono w system dźwięku przestrzennego Ultra Surround. Sprawia on, że dźwięk płynący z TV otula Cię z każdej strony, zapewniając tym samy jeszcze więcej wrażeń podczas każdego seansu.

Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciągnie Cię w wir rozrywki i sprawi, że przeniesiesz się w samo centrum akcji, nie ruszając się z własnej kanapy.