Filtry

Marki

Boomboxy, radia i odtwarzacze

Wszystkie produkty w Boomboxy, radia i odtwarzacze: znaleziono 14 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

89
99
 

1 szt.

379
00
 

1 szt.

59
99
 

1 szt.

119
00
 
129,00 zł najniższa cena

1 szt.

Promocja
109
00
 

1 szt.

129
00
 

1 szt.

49
99
 

1 szt.

139
00
 

1 szt.

179
00
 
199,00 zł najniższa cena

1 szt.

-10%
199
00
 

1 szt.

129
00
 
129,00 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Głośnik bezprzewodowy, boomboxy, radia i inne odtwarzacze

W dobie nowoczesnych technologii możesz przebierać w różnego rodzaju urządzeniach elektrycznych, które potrafią ułatwić i umilić życie. Jeśli jesteś miłośnikiem dobrego kina i muzyki masz więc szeroki wybór sprzętów, które pozwolą pielęgnować Twoje hobby. Jeszcze kilka lat temu do tego rodzaju sprzętów można było zaliczyć magnetowid, głośnik przewodowy czy walkman. Dziś w kręgu zainteresowań można postawić głośnik bezprzewodowy Bluetooth, soundbar czy na przykład radiobudzik.

Głośnik bezprzewodowy – dla miłośników dobrej muzyki

Słuchanie muzyki potrafi pobudzać do działania i relaksować. Ulubione dźwięki towarzyszą nam w ciągu dnia podczas różnych czynności. Jeśli lubisz wyraziste brzmienia, a najlepsze piosenki zabierasz ze sobą przy każdej nadarzającej się okazji postaw na głośnik przenośny. Największą popularnością cieszy się głośnik Bluetooth, który bez problemu możesz sparować ze swoim smartfonem, tabletem lub laptopem. Tego typu urządzenia doskonale współpracują ze sobą i pozwalają na słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie aktualnie chcemy być. Samo łączenie urządzeń jest banalnie proste. Sprowadza się do kilku kliknięć w telefonie.

Soundbar – dla prawdziwych kinomaniaków

Urządzenia, takie jak LG soundbar zupełnie odmieniły postrzeganie dźwięku podczas oglądania TV w domowym zaciszu. Te stosunkowo niewielkie sprzęty audio wystarczy podpiąć do TV i cieszyć się zupełnie nową jakością dźwięku, która wzmocni doznania wynikające z oglądania ciekawych produkcji. Samsung soundbar można połączyć także z konsolą do gier lub komputerem, co zdecydowanie jest interesującą opcją na graczy. Zaletą soundbarów są ich rozmiary, które w porównaniu do klasycznych zestawów audio kina domowego są małe. To zaleta, którą docenią zwłaszcza właściciele niewielkich domów i mieszkań, w których rozstawianie kilku oddzielnych głośników mogłoby być problematyczne.

Radiobudzik – dwa sprzęty w jednym

Radiobudzik to urządzenie, które działa na dwa sposoby. Z jednej strony jest to odtwarzacz muzyki, a dokładniej ulubionej stacji radiowej, a z drugiej budzik, który pełni niechlubną funkcję budzenia nas co rano do szkoły lub pracy. Radiobudziki dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów, można je więc śmiało dopasować do własnej przestrzeni oraz miejsca, które mamy. Występują radiobudziki kompaktowe, które zmieszczą się na niewielkim fragmencie szafki nocnej i modele nieco większe z czytelnym wyświetlacze. Niektóre z nich posiadają duże analogowe wyświetlacze, a inne niewielkie ekrany cyfrowe. W zależności od rodzaju sprzętu radiobudzik może być wyposażony w czujnik temperatury oraz timer.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu