Filtry

Marki

Drukarki

Wszystkie produkty w Drukarki: znaleziono 5 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

299   
00
249
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299,00 zł

1 szt.

-17%
249   
00
219
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 249,00 zł

1 szt.

-12%
349   
00
299
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 349,00 zł

1 szt.

-14%
899   
00
799
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 799,00 zł

1 szt.

399   
00
250
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 0,00 zł

1 szt.

-28%

z 1

Drukarki do domu i biura

Osoby, które często korzystają z komputera zwłaszcza w celach zawodowych bardzo często potrzebują dostępu do drukarki. W sklepie Carrefour znajdziesz profesjonalne drukarki HP oraz sprzęty innych znanych marek, które zapewniają wysokiej jakości wydruki zawsze wtedy, kiedy będziesz ich potrzebować.

Drukarki atramentowe i laserowe

Producenci drukarek oferuje wiele rodzajów tego typu urządzeń. Najpopularniejsze są drukarki HP atramentowe i laserowe. Obydwa sprzęty świetnie zdają egzamin zarówno w biurach, jak i warunkach domowych. Nie kosztują fortuny i są przy tym względnie tanie w eksploatacji. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Drukarki do komputera atramentowe to małe drukarki z gwarancją sprawnej pracy i prostej, intuicyjnej obsługi, z którą poradzą sobie nawet osoby na co dzień nie korzystające z tego typu urządzeń. Druk odbywa się dzięki wkładom atramentowym w związku z czym należy pamiętać o regularnym zakupie tuszu. Za popularnością tego typu sprzętów stoi między innymi atrakcyjna cena i niewielkie wymiary. Na sklepowych półkach dostępne są modele, które oprócz wydruku oferują również funkcję skanera i kopiarki.

Drukarki laserowe to kolejny rodzaj tych popularnych sprzętów, które można spotkać częściej w biurach niż domach prywatnych. Te urządzenia do swojej pracy wykorzystują moc światła wbudowanego lasera albo diody typu LED oraz tonery. Działają sprawnie i szybko, dzięki czemu dobrze sprawdzają się w dużych korporacjach, w których tego typu urządzenia działają przez cały dzień.

Drukarki wielofunkcyjne

Drukarki HP wielofunkcyjne to urządzenia, które są w stanie odpowiedzieć na kilka różnych potrzeb. Tego typu drukarki drukują, skanują, kopiują, a nawet wyślą fax. Dzięki zintegrowanej budowie drukarki wielofunkcyjne HP nie zajmują zbyt wiele miejsca i ograniczają konieczność zakupu kilku sprzętów jednocześnie. Wiele tego typu urządzeń to drukarki na wi-fi, dzięki czemu możesz wydawać im polecenia z poziomu własnego komputera lub telefonu.

Wybieramy drukarkę dla siebie

Drukarki, skanery, kopiarki, faksy – wszystkie te urządzenia możesz mieć na poziomie jednego urządzenia. Zakup drukarki wcale nie jest takim prostym zadaniem. Warto wybrać sprzęt, który odpowie na Twoje potrzeby. Przed wyborem dokładnie zapoznaj się ze specyfikacją urządzenia.

Drukarki kolorowe dobrze sprawdzą się jako drukarki do zdjęć czy innych grafik. Warto postawić na modele, które pozwolą na wydruk różnych formatów – drukarki A4, A3, a nawet A0. Idealnie jeśli drukarka będzie umożliwiała łączność bezprzewodową, co zlikwiduje konieczność podłączania długich kabli. Jeśli Twoje potrzeby są większe postaw na urządzenia marki HP. Drukarki tego producenta wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz wydajnością wszystkich podzespołów, co sprawia, że są to sprzęty wybierane przez miliony ludzi na całym świecie.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu