Filtry

Marki

Gry komputerowe i kontrolery

Wszystkie produkty w Gry komputerowe i kontrolery: znaleziono 1 produkt

Sortuj po:

Najpopularniejsze

44
99
 

1 szt.

z 1

FIFA 23 – PC, Xbox, PS

Grę komputerową FIFA z powodzeniem można określić, jako królową gier komputerowych, a już na pewno jedną z najbardziej dochodowych tego typu produkcji na świecie. Gra od lat 90. łączy miliony graczy z całego świata, którzy zacięcie rywalizują na wirtualnych murawach z padami w dłoniach. Gra dostępna jest na wiele konsoli. W sklepie Carrefour oraz na carrefour.pl znajdziesz FIFA 23 PC, FIFA 23 na PS4 i PS 5 oraz inne konsole, jak Xbox One.

FIFA 23 – kilka słów o produkcji

Gra FIFA 23 to kolejna już seria jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie gier komputerowych, produkcji Electronic Arts. Pierwsza gra serii została wydana w 1994 roku i po dziś dzień każda jej nowa odsłona cieszy się ogromnym zainteresowaniem milionów graczy na każdym kontynencie. Z każdą kolejną premierą twórcy wprowadzają ciekawe nowości, tak stało się i tym razem. Gra, która swoją premierę miała 30 września 2022 wprowadziła wiele nowych funkcji i usprawniła te już istniejące. Wszystko po to, by kolejna produkcja była jeszcze lepsza i ciekawsza od poprzedniej. Na jakie konsole dostępna jest najnowsza FIFA? Na sklepowych półkach znajdziesz m.in. FIFA 23 PC, FIFA 23 Xbox One i FIFA 23 Xbox, FIFA 23 PS5 oraz FIFA 23 PS4.

Nowa FIFA 23 – sprawdź, co nowego?

Electronic Arts jak co roku postarało się, żeby kolejna odsłona FIFA była inna od poprzedniej. W tym celu wprowadzonych zostało wiele nowości. Na okładce gry znajdziesz twarze francuskiego piłkarza Kyliana Mbappe oraz australijki Samanthy Kerr. To pierwszy raz w historii kiedy na okładce produkcji znalazło się miejsce dla przedstawicielki kobiecego footballu.

Co nowego dla graczy oferuje FIFA 23? Okazuje się, że gracze będą musieli opanować nowe techniki gry, a dokładniej jej stałych fragmentów m.in. przy rzutach karnych i wolnych. Na użytkowników czeka też zupełnie odświeżony interface menu głównego, który ma być bardziej intuicyjny i czytelny od poprzedniego. Jeśli dodać do tego zupełnie nowy sposób prowadzenia kariery oraz możliwość kształtowania charakteru i osobowości zawodnika zyskujemy całkiem spory pakiet interesujących innowacji. Zmiany zaszły także w trybie kariery managera i zawodnika. Nie należy też ignorować grafiki. Warto wspomnieć tutaj chociażby o tym, że widownia zna o wiele więcej przyśpiewek, a sam gracz może wybrać i odtwarzać muzykę nie tylko w przerwie meczu, ale też podczas samej gry.

Crossplay – przełomowa funkcja, która połączy graczy z różnych platform

Co jeszcze ciekawego przygotował producent? Najnowsza FIFA 23 wprowadza opcję cross-play! Oznacza to, że między sobą będą mogli grać użytkownicy platform i komputerów pochodzących od różnych producentów. Cross-play w najnowszej serii FIFA dotyczy konsoli PS, Xbox Series X|S, PC czy Google.

FIFA 23 w sklepach Carrefour

Premierową serię FIFA 23 uwielbianą przez fanów footballu na całym świecie znajdziesz w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl. Sprawdź szeroki wybór produktów i wybierz odpowiednią dla siebie wersję – PS4 FIFA 23, PS5 FIFA 23 czy FIFA 23 na Xbox One.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu