Filtry

Marki

Słuchawki komputerowe

Wszystkie produkty w Słuchawki komputerowe: znaleziono 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

109
00
 
139,00 zł najniższa cena

1 szt.

34
99
 
39,99 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Słuchawki do komputera – idealne podczas pracy i rozrywki

Każdy, kto na co dzień ma styczność z komputerem wie, jak ważną role odgrywają dobrej jakości słuchawki do komputera. Urządzenia pozwalają na zachowanie prywatności, kiedy w pomieszczeniu przebywa więcej osób i sprawdzą się, kiedy nie będziesz chciał przeszkadzać innym współpracownikom czy domownikom. Funkcjonalność oraz szeroki wybór słuchawek potrafią mile zaskoczyć. Znajdź idealny model dla siebie w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Słuchawki komputerowe posiadają szereg zalet. Zakładając je na uszy możesz w jednej chwili odizolować się od otoczenia i zyskać tym samym większą prywatność. Prywatny świat dźwięku pozwoli Ci jeszcze bardziej oddać się ulubionej muzyce czy fabule gry komputerowej. Wiele nowoczesnych modeli słuchawek do komputera potrafi bardzo realistycznie oddawać dźwięki, a nawet zaznaczać ich kierunki. To niezwykle przydatne udogodnienia, które doskonale sprawdzą się w rozgrywkach z wirtualnym przeciwnikiem.

Słuchawki do komputera – rodzaje

Słuchawki do komputera to asortyment mocno zróżnicowany. Niemniej najchętniej wybierane modele słuchawek to te o charakterze nausznym oraz wokółusznym. Czym się różnią? Słuchawki komputerowe wokółuszne są dosyć duże, a po założeniu przykrywają całe ucho. Odpowiednio dopasowane potrafią z wysoką skutecznością wyciszyć inne dźwięki dobiegające z otoczenia i zmaksymalizować efekty dźwiękowe płynące z jednostki komputera lub laptopa. Są bardzo wygodne i praktyczne w użytkowaniu, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na słuchawki komputerowe z mikrofonem w opcji bezprzewodowej.

Słuchawki nauszne są nieco mniejsze od modeli wokółusznych. Po założeniu nie obejmują całej małżowiny usznej, przez co niedostatecznie tłumią inne dźwięki z otoczenia. Ich zaletą jest fakt, że są nieco mniejsze i lżejsze, a dodatkowo pozwalają na dostęp powietrza do ucha. Dzięki temu ucho się nie poci, a ty nie odczuwasz w związku z tym żadnego dyskomfortu. Takie modele często występują w wersji składanej. Możesz je więc z łatwością schować np. do szuflady biurka czy zabrać ze sobą w podróż.

Słuchawki do komputera z mikrofonem

Słuchawki bardzo często pozwalają nie tylko na odbiór dźwięków, ale też swobodną komunikację z innymi osobami, np. towarzyszami gry czy współpracownikami. Wystarczy wybrać słuchawki z mikrofonem do komputera, by prowadzić swobodne wideorozmowy. W tego typu urządzeniach mikrofon pełni funkcję komunikatora. Warto dopilnować, by samo jego umiejscowienie w żaden sposób nie przeszkadzało w swobodnym użytkowaniu słuchawek. Dobrze jeśli zwrócisz uwagę także na parametry, jak czułość dźwięku, pasmo przenoszenia czy możliwość regulacji głośności. Pamiętaj, że wybierając model bezprzewodowy niezwykle istotną opcją będzie także żywotność baterii oraz sposób ładowania.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu