IMILAB 1080P KAMERKA INTERNETOWA CMSXJ22A FULL HD

IMILAB 1080P KAMERKA INTERNETOWA CMSXJ22A FULL HD

Oszczędzasz 16%

Promocja obowiązuje do 13.10.2021
100,00 zł
119,00 zł
1 szt.
100,00 zł/1 szt.

Kamerka internetowa pozwoli Ci na prowadzenie rozmów w rozdzielczości Full HD. Już nie będziesz mieć problemu z tym, że Twoi rozmówcy widzą Cię niewyraźnie - możesz prowadzić wszelkie rozmowy, nawet te biznesowe bez żadnych przeszkód. 

Funkcje i zalety:

- Rozdzielczość Full HD;

- Wbudowany mikrofon;

- Funkcja Plug and Play;

- Obiektyw 3.6M;

- Uniwersalny klips.

Wbudowany mikrofon Kamerka posiada wbudowany mikrofon, dzięki czemu podczas rozmowy Twój głos będzie wyraźniejszy i czystszy.

Plug and Play Zastosowana technologia plug and play sprawi, że kamerka będzie gotowa do użycia od razu po podłączeniu do komputera.

Wysoka jakość Kamerka posiada rozdzielczość Full HD oraz kąt widzenia 85 stopni, co pozwoli na uchwycenie nie Tylko Ciebie ale i części Twojego otoczenia - pomoże to np. podczas prowadzenia prezentacji.

Szeroka kompatybilność Kamera internetowa IMILAB Full HD może współpracować ze Skype, Zoom, Facetime, Facebook, YouTube, PotPlayer, OBS, Mixer, Hangouts WhatsApp, Yahoo, MSN, Android, IPTV i nie tylko.

Wszystko czego potrzebujesz IMILAB korzysta z algorytmu wideo HDR, dzięki czemu będziesz wyglądać bardziej naturalnie.

Regulowany klips Regulowany w 270 stopniach klips, ułatwia przymocowanie kamerki do różnych ekranów laptopów i monitorów stacjonarnych. Klips umożliwia także niezależne ustawienie kamery internetowej na stole czy biurku lub obracanie kamery.

Specyfikacja:

Rozdzielczość połączeń/nagrań wideo: FullHD (1920 x 1080)

Kompresja wideo: H.264

Mikrofon: Wbudowany

Wtyk: USB 2.0

Wymiary: 35 x 120 x 72 mm

Waga: 138 g

Kolor: Czarny

Dodatkowe: Uniwersalny klips