Komputery, gry i konsole

Wszystkie produkty w Komputery, gry i konsole: znaleziono 13 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

229
00
 

1 szt.

2 299
00
 

1 szt.

89
99
 

1 szt.

199
00
 

1 szt.

29
99
 
24,99 zł najniższa cena

1 szt.

139
00
 

1 szt.

14
99
 

1 szt.

14
99
 

1 szt.

39
99
 

1 szt.

44
99
 

1 szt.

17
99
 

1 szt.

34
99
 

1 szt.

269
00
 
269,00 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Komputery, gry i konsole w sklepie online


Mając odpowiedni sprzęt, możemy sobie zapewnić ciekawą rozrywkę dla nas, rodziny i przyjaciół. Są to urządzenia, które dzięki przeróżnym grom mogą nam zajmować całe godziny. Możemy się doskonale bawić – również aktywnie fizyczne. Z bogatym asortymentem pecetów, gier i konsol możemy się zapoznać na carrefour.pl

Komputery i akcesoria do nich


Wybór laptopa wymaga zwrócenia uwagi na takie jego podzespoły, jak procesor, pamięć RAM, karta graficzna, twardy dysk i jego rodzaj, ale nie tylko. Znaczenie ma również to, czy jest nim zainstalowany system operacyjny, a jeśli tak, to jaki? Kolejna ważna kwestia to rozdzielczość ekranu urządzenia – czy ma to być jak najmniejszy sprzęt, czy jednak duży, niezbędny do pracy np. przy obróbce grafiki. Dla wielu istotny jest również wygląd – styl klawiatury, kolorystyka. Możliwości zwiększają się dzięki zastosowaniu dodatkowych rozwiązań, takich jak słuchawki bezprzewodowe, drukarka laserowa. Wartościowym rozwiązaniem dla wielu będzie mysz bezprzewodowa czy też kamerka internetowa i mikrofon. W celu tworzenia kopii zapasowych danych przyda się dysk zewnętrzny.


Konsole i gry


Do grania w gry nie jest potrzebny pecet – wystarczy konsola, która została stworzona właśnie do takiej rozrywki. Xbox, PlayStation czy Nintendo to tylko przykładowe sprzęty, które umożliwiają nam taką zabawę. Biorąc pod uwagę zakup danej gry, zwróćmy uwagę, czy aby na pewno jest ona przeznaczona do naszej konsoli, a może to wersja na komputer? 
Na carrefour.pl dostępna jest oferta takich marek jak: Tracer, Manta, HP, Toshiba, Acer, Sandisc, Hama, Xiaomi, Hama, Esperanza, Fury czy Vector. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu