OPASKA BAND 5 BK HONOR

OPASKA BAND 5 BK HONOR

Oszczędzasz 9%

Promocja obowiązuje do 11.08.2021
135,00 zł
149,00 zł
1 szt.
135,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


OPASKA HONOR BAND 5 BLACK

Producent: Honor

Kod produktu: Band 5

OPIS TOWARU

Dystrybucja: Polska

Oprogramowanie: Oryginalne

Menu w języku polskim: Nie

CECHY PRODUKTU

Stan: fabrycznie nowy

Certyfikat: CE

Pełne wsparcie techniczne: Tak

Dostawa: z magazynu w Polsce

SKŁAD ZESTAWU

Opaska: Tak

Kabel USB: Tak

Instrukcja obsługi w języku obcym: Tak

Oryginalne opakowanie: Tak

Czy wiesz, ile robisz kroków w ciągu dnia?

Prawdopodobnie około 6000-8000. Dlaczego warto to kontrolować? Szczególnie przy siedzącym trybie życia należy dbać o aktywność fizyczną, nawet tak prozaiczną jak chodzenie. Czarny Honor Band 5 umożliwia monitorowanie Twoich codziennych aktywności przy pomocy wbudowanego krokomierza.

Opaska Honor Band 5 to wymarzony towarzysz osób, które dbają o aktywność i zdrowie (albo mają taki plan). Szereg funkcji, z pomiarem przebytego dystansu na czele, pozwoli Tobie jeszcze lepiej kontrolować postępy ćwiczeń. Przekonaj się czy działania które podejmujesz przynoszą spodziewane rezultaty!

Zadbaj o sen

Wbudowane w opaskę sensory rejestrujące nocną aktywność (w tym fazy snu) pozwolą na wybór odpowiedniej pory na wybudzenie. Informacje na temat jakości i długości Twojego snu możesz monitorować w dedykowanej aplikacji. Technologia Huawei TruSleep umożliwia dostarczanie ponad 200 sugestii pomagających polepszyć sen!

Możliwości Honor Band 5

Kolorowy ekran dotykowy AMOLED pokazuje teksty i ikony połączeń dla szybkiej i łatwej komunikacji. Monitor SpO2 śledzi nie tylko puls czy tętno, ale także poziom saturacji krwi. Bateria smartbanda może przetrwać w trybie gotowości przez dwa tygodnie.

Konstrukcja powinna wytrzymać kontakt z wodą zgodnie z certyfikatem 5ATM. Pod wodą nie można obsługiwać ekranu dotykowego.