Garett Hunky Smartwatch Kids mini czarny dla dzieci

-33%
Garett Hunky Smartwatch Kids mini czarny dla dzieci
Promocja obowiązuje do 05.03.2024
49
99
 
75,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
49,99 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Garett Hunky Smartwatch Kids mini czarny dla dzieci

 

Zegarek smartwatch dla dzieci, wyposażony w kolorowy, dotykowy wyświetlacz IPS.

Jeżeli chcesz mieć zapewniony stały kontakt ze swoją pociechą, to zegarek-telefon dla dziecka jest idealnym rozwiązaniem.

To nie tylko możliwość rozmów telefonicznych, ale także sprawowanie dyskretnej opieki na odległość (monitoring głosu) oraz możliwość szybkiego pośpieszenia z pomocą (przycisk SOS).

Jeżeli natomiast chcesz otoczyć swoje dziecko jeszcze większą opieką, to żadne urządzenie nie pomoże Ci w tym lepiej, niż smartwatch dla dzieci z GPS.

Tu do akcji wkraczają aż 3 technologie (GPS + LBS + WiFi), by zawsze bezbłędnie lokalizować miejsce pobytu posiadacza zegarka.

Wraz z nimi działa automatyczna funkcja GEO-ogrodzenie, która poinformuje Cię, gdy dziecko znajdzie się zbyt daleko.

 

Wbudowany aparat
Smartwatch z aparatem dla dzieci to z jednej strony wspaniała rozrywka, a z drugiej – cenna forma komunikacji, ponieważ dziecko może natychmiast przesłać zdjęcie na telefon rodzica.

 

Lokalizacja przy użyciu GPS, LBS i WiFi
Co trzy technologie, to nie jedna! Dlatego ten zegarek GPS dla dzieci równie skutecznie lokalizuje osoby na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Wbudowany moduł GPS
Zegarek z GPS dla dziecka zapewnia rodzicom możliwość zdalnej opieki, zarówno manualnej (geolokalizacja), jak również automatycznej, połączonej z funkcją GEO-ogrodzenie.

 

Wykonywanie i odbieranie połączeń
Zegarek do dzwonienia dla dzieci to fascynujący gadżet, ale przede wszystkim stały kontakt rodzica z dzieckiem. Model ma wbudowany głośnik/mikrofon i obsługuje karty SIM wszystkich operatorów.
Karta SIM musi obsługiwać sieć w technologii 2G. Karty oferowane przez operatorów jako "Karty do internetu" mogą nie działać w urządzeniu z uwagi na brak obsługi pasma 2G.

GEOogrodzenie
Automatyczna opieka, którą umożliwia smartwatch GPS dla dzieci. W aplikacji określasz strefę, a jeśli dziecko przekroczy jej granicę – wiesz o tym!

 

Monitoring głosu
Smartwatch dla dzieci na kartę SIM umożliwia także sprawowanie dyskretnej opieki. Dzięki tej funkcji możesz skontrolować, czy w otoczeniu Twojego dziecka nie dzieje się nic niepokojącego.

 

Wiadomości głosowe
Zegarek dla dziecka z telefonem umożliwia także przesyłanie wiadomości. Nie SMS-ów, bo byłoby to kłopotliwe, ale wygodnych wiadomości głosowych do 15 sekund.

 

Przycisk SOS
Smartwatch dla dzieci z telefonem to nie tylko możliwość rozmów. Dzięki tej funkcji dziecko może błyskawicznie wezwać pomoc, alarmując jednocześnie nawet 3 numery telefonów.

 

Krokomierz i monitor snu
Dobry smartwatch dla dziecka powinien dbać o zdrowie swego posiadacza. Dzięki tym funkcjom skutecznie zatroszczysz się o aktywność ruchową oraz o prawidłowy wypoczynek swojego dziecka.

 

Dotykowy, kolorowy wyświetlacz IPS
Wygoda w obsłudze, połączona z radosnym dizajnem, to cechy, które powinny charakteryzować atrakcyjny smartwatch dla dzieci.

 

Wodoodporność IP65
Smartwatche dla dzieci przeżywają czasami burzliwe przygody. Dlatego ten model chroniony jest przed skutkami kontaktu z pyłem, a także ze strugą wody.

Zalety:

 • Wodoodporna obudowa IP65

 • Wbudowany aparat

 • Aplikacja Garett Tracker i menu w języku polskim

 • Dotykowy kolorowy wyświetlacz 1.33"

 • Wykonywanie połączeń telefonicznych i wysyłanie notatek głosowych

 • Lokalizacja przy pomocy GPS, LBS, WiFi...

 • Przycisk SOS

 • GEOogrodzenie z funkcją odtworzenia trasy oraz zdalny podsłuch

 • Alarm zagubienia zegarka

 • Krokomierz, monitor snu oraz budzik

 

Specyfikacja:

 • Marka: Hunky

 • Producent: Garett

 • EAN: 5904238482476

 • Kolor: Czarny

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu