Filtry

Smartwatche i zegarki

Wszystkie produkty w Smartwatche i zegarki: znaleziono 3 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

89   
99
69
99
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,99 zł

1 szt.

199   
00
159
00
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,00 zł

1 szt.

-20%
89   
99
69
99
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,99 zł

1 szt.

z 1

Smartwatche i zegarki – funkcjonalne gadżety dla dorosłych i dzieci

Zarówno klasyczne zegarki, jak i inteligentne urządzenia typu smartwatch cieszą się sporym zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. W przypadku popularnych zegarków typu smart kwestia wieku już dawno przestała mieć znaczenie. Na rynku dostępna jest cała gama zróżnicowanych modeli, które różnią się między sobą pod kątem funkcji, parametrów użytkowych i wyglądu. Każdy bez problemu może znaleźć idealny model zegarka dla siebie.

Zegarek smartwatch – funkcje

Zegarki typu smart cały czas ewoluują. Zmienia się nie tylko ich wygląd, ale też funkcje, które mogą odpowiadać na różne potrzeby swoich użytkowników. Do najpopularniejszych zegarków smartwatch należą możliwość śledzenia codziennych aktywności, korzystania z Internetu czy słuchania ulubionej muzyki. Osoby zainteresowane sportem docenią funkcje sportowe, które pokażą na przykład ilość spalonych kalorii, aktualne ciśnienie krwi czy tętno. Zegarek smartwatch połączony z naszym smartfonem pozwala też na prowadzenie rozmów telefonicznych oraz odczytywanie wiadomości typu SMS. Dzięki niemu nie musimy mieć telefonu cały czas w kieszeni lub torebce, by mieć z nim stałe łącze.

Zegarki smartwatch mają dwie podstawowe wady. Pierwszą jest bateria, którą trzeba systematycznie ładować. Drugą dość wysoka cena. Podstawowe urządzenia może nie kosztują wiele – zapłacimy za nie w okolicach 100 zł - ale profesjonalne, zaawansowane technologicznie modele z wieloma przydatnymi funkcjami potrafią już sporo kosztować. Dobrej jakości model ze średniej półki cenowej z wytrzymałą baterią możemy kupić za kilkaset złotych.

Smartwatch dla dzieci, kobiet i mężczyzn

W ofercie wielu producentów możemy znaleźć zegarki smart uniwersalne skierowane do obu płci oraz modele zaprojektowane specjalnie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Czym się różnią? Okazuje się, że różnice dotyczą się tylko samego wyglądu urządzeń, ale również zastosowanych materiałów oraz wgranych funkcji dodatkowych.

Smartwatche dla kobiet są z reguły nieco mniejsze i zgrabniejsze niż modele przeznaczone dla mężczyzn. Cechuje je też niższa waga i mniejszych rozmiarów bransoleta, która powinna pasować do drobniejszego kobiecego nadgarstka. Większość damskich zegarków jest też bardziej urozmaicona jeśli chodzi o dostępne wzory, kolory i charakter zdobień. Często występują na nich biżuteryjne zdobienia.

Zegarki smart dla mężczyzn są bardziej masywne i cięższe. Cechują je zazwyczaj szersze koperty, większe tarcze i obecność dodatkowych gadżetów i podświetleń. Męskie smartwatche mają też bardziej zachowawczą kolorystykę, w której prym wiodą modele czarne i brązowe.

Ciekawą i stosunkowo nową kategorią smartwatchy są zegarki dla najmłodszych. Smartwatch dla dzieci bardzo często traktowany jest przez rodziców, jako dobra alternatywa dla smartfona. Inteligentny zegarek pozwoli na zachowanie kontaktu i włożenie karty SIM, a prawidłowo zamocowany na nadgarstku łatwo się nie zgubi. Co ciekawe wiele modeli zegarków smart dla dzieci posiada wbudowany moduł GPS, umożliwiający stałe monitorowanie miejsca, w którym przebywa dziecko. Gadżet spodoba się najmłodszych ze względu na wbudowane aplikacje i gry czy aparat fotograficzny.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Dom i ogród
Wyposażenie domu