Mocny rozdrabniacz blender smoothie Botti 2w1

Mocny rozdrabniacz blender smoothie Botti 2w1
129
00
 
1 szt.
129,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Rozdrabniacz + Blender Smoothie Botti Electronic Diego 2 w 1  300 W czarny – siekaj cebulę, rozdrabniaj pietruszkę, blenduj zdrowe koktajle

Zestaw Diego 2 w 1 to bardzo praktyczne urządzenie, które przyda się w tworzeniu codziennych posiłków. Komplet tworzą: rozdrabniacz o pojemności 600 ml i butelka do smoothie o pojemności 570 ml. Siekaj cebulę, rozdrabniaj pietruszkę, blenduj zdrowe koktajle. Gadżet marki Botti Electronic pokochasz nie tylko za funkcjonalność, ale i za kompaktowe kształty. Urządzenie naprawdę zajmuje mało miejsca na blacie kuchennym.

Silnik urządzenia ma moc 300 W. Oznacza to, że rozdrabniacz świetnie poradzi sobie z siekaniem, a przy tym zużyje mało energii. Stalowe ostrza nie będą się tępić, są łatwe w czyszczeniu i wysoce odporne na uszkodzenia.  Antypoślizgowe nóżki sprawiają, że rozdrabniacz stoi stabilnie w jednym miejscu podczas pracy.

Zestaw uzupełnia butelka. Przygotuj w niej pożywny koktajl i zabierz ze sobą w podróż lub do pracy. Umożliwia to szczelnie zamykane wieczko z ustnikiem i uchwytem, ułatwiającym przenoszenie  butelki.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu