ZEST SUSZ D3171GP REMINGTON

ZEST SUSZ D3171GP REMINGTON
179
00
 
1 szt.
179,00 zł/1 szt.

REMINGTON ZESTAW Z SUSZARKĄ  D3171GP

Podaruj swoim bliskim piękne i lśniące włosy dzięki zestawowi z suszarką Style Edition od Remington. To niezwykle intuicyjne w obsłudze urządzenie, które działa z mocą 2200 W, porównywalną do suszarek wykorzystywanych w salonach fryzjerskich. Model ten posiada 3 ustawienia temperatury i 2 tryby prędkości, dzięki czemu możesz wybrać kombinację parametrów odpowiednią dla potrzeb włosów. Dyfuzor idealnie sprawdzi się do suszenia falowanych lub kręconych włosów - nie naruszając ich naturalnej struktury i skrętu. Z kolei koncentrator, skupiając strumień powietrza na wybranych partiach włosów, umożliwia ich suszenie pasmo po paśmie. Oprócz nakładek, zestaw podarunkowy zawiera także szczotkę, doskonałą do rozczesywania włosów i tworzenia gładkich fryzur, satynową gumkę oraz wysokiej jakości etui do przechowywania suszarki i wszystkich jej akcesoriów. Wybierz zestaw upominkowy Style Edition dla siebie albo bliskiej Ci osoby.

Zrób bliskiej Ci osobie wyjątkowy prezent i podaruj jej zestaw z suszarką Style Edition z 3 ustawieniami temperatury, 2 trybami prędkości nawiewu oraz dużą mocą 2200 W. Wraz z suszarką w zestawie znalazły się praktyczne nakładki – dyfuzor i koncentrator – oraz szczotka i gumka do włosów, które pomogą stworzyć przeróżne fryzury. Zestaw upominkowy z suszarką do włosów Style Edition to wszystko to, czego potrzebujesz, aby w tym sezonie wyglądać perfekcyjnie.

Imponująca moc 2200 W

Suszarka Style Edition działa z mocą 2200 W, co zapewnia jej wysoką wydajność, porównywalną do urządzeń używanych w salonach fryzjerskich. Taka moc to gwarancja szybszego suszenia.

3 ustawienia temperatury i 2 tryby prędkości

Suszarka Remington posiada 3 ustawienia temperatury i 2 tryby prędkości nawiewu, które pozwolą wybrać najbardziej optymalną kombinację parametrów, dostosowaną do rodzaju włosów. Niezależnie, czy suszysz włosy długie i mocne, czy krótkie i łamliwe, z pewnością znajdziesz odpowiednie ustawienia. 

Zimny nawiew

Po wysuszeniu włosów wykorzystaj funkcję Cool Shot. Użycie zimnego nawiewu na zakończenie stylizacji utrwali fryzurę i przedłuży efekt stylizacji.

Koncentrator

Koncentrator skupia nawiew suszarki na wybranych partiach włosów, zapewniając szybsze efekty ich suszenia.

Dyfuzor

Twoje włosy są naturalnie falowane lub kręcone? Użyj dyfuzora, który delikatnie rozprowadza powietrze wokół loków, co pozwala uzyskać bardziej naturalny efekt stylizacji, podkreślając skręt i ograniczając niesforne kosmyki.

Zdejmowana, łatwa w czyszczeniu tylna kratka

Zdejmowana, łatwa w czyszczeniu tylna kratka ułatwia czyszczenie suszarki i zapobiega gromadzeniu się kurzu wewnątrz urządzenia.

Pętla do zawieszania

Dzięki praktycznej pętli do zawieszania wygodnie przechowasz suszarkę pomiędzy użyciami, utrzymasz porządek w łazienkowych szafkach i szufladach, a przy tym będziesz mieć urządzenie pod ręką,  zawsze wtedy, kiedy go potrzebujesz.

Zestaw podarunkowy z dodatkami

Satynowa gumka, idealnie sprawdzi się do oddzielania pasm podczas suszenia lub będzie efektownym wykończeniem fryzury. Tkanina, z jakiej zostało wykonane akcesorium jest znacznie delikatniejsza dla włosów niż tradycyjne gumki, co zmniejsza ich łamliwość i ułatwia dbanie o ich dobrą kondycję. Zestaw zawiera również płaską, prostokątną szczotkę do włosów oraz torbę do przechowywania wszystkich akcesoriów.

Cechy produktu:

  • Rozczesz włosy płaską szczotką, użyj satynowej gumki by urozmaicić fryzurę, a po skończeniu stylizacji schowaj wszystkie akcesoria do praktycznej torby 

  • Duża moc 2200 W,

  • 3 ustawienia temperatury i 2 tryby prędkości,

  • Funkcja Cool Shot,

  • Koncentrator i dyfuzor,

  • Zdejmowana, łatwa w czyszczeniu tylna kratka,

  • Pętla do zawieszenia,

  • Gwarancja 2 lata + 1 rok.

Satynowa gumka do włosów

Użyj gumki do rozdzielania pasm włosów podczas suszenia albo wykorzystaj ją tworząc swoją fryzurę. Satynowy materiał, z jakiego zostało wykonane akcesorium, jest delikatniejszy dla włosów niż większość tradycyjnych gumek.

Prostokątna, płaska szczotka do włosów

Szczotka jest idealna do wygładzania pasm podczas suszenia.

Torba do przechowywania

Torba umożliwia wygodne przechowywanie suszarki i akcesoriów.

Koncentrator

Skoncentrowany nawiew skraca proces suszenia – to idealne rozwiązanie, kiedy musisz szybko przygotować się do wyjścia.

Dyfuzor

Dyfuzor uwydatnia naturalne loki, podkreśla ich skręt oraz buduje objętość włosów.

Duża moc 2200 W

Duża moc zapewnia szybkie i wydajne suszenie.

3 ustawienia temperatury i 2 tryby prędkości

Różne ustawienia umożliwiają spersonalizowaną stylizację - niezależnie od rodzaju włosów.

Funkcja Cool Shot

Zimny nawiew przedłuża trwałość stylizacji.

Zdejmowana, łatwa w czyszczeniu tylna kratka

Specyfikacja:

  • Marka: REMINGTON

  • Kod EAN: 5038061152463

 

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu