SUSZARKA D5305 ROSE REMINGTON

SUSZARKA D5305 ROSE REMINGTON
159
00
 
1 szt.
159,00 zł/1 szt.

REMINGTON SUSZARKA D5305 ROSE

Dodaj swoim włosom blasku z suszarką Rose Shimmer od marki Remington. Urządzenie zwraca uwagę nie tylko smukłą konstrukcją i błyszczącym, różowym wykończeniem, ale także szerokimi możliwościami, jakie Ci daje. Suszarka została zaprojektowana tak, aby uwalniać o 90% więcej* jonów ujemnych w strumieniu powietrza, a tym samym eliminować problem puszących się włosów oraz zapewniać efekt gładszych i bardziej lśniących pasm. Potężna moc suszarki - 2200 W - jest porównywalna do profesjonalnych narzędzi do stylizacji, co pozwala na znacznie szybsze i bardziej wydajne suszenie. 3 ustawienia temperatury i 2 tryby prędkości zapewniają z kolei pełną kontrolę nad procesem stylizacji, pozwalając dobrać Ci najodpowiedniejsze parametry do Twojego rodzaju włosów. Koncentrator pozwoli Ci efektownie unieść pasma u nasady, wygładzi je i przyspieszy proces suszenia, natomiast dyfuzor doda im objętości oraz podkreśli naturalny skręt loków. Wszystko to sprawia, że urządzenie jest dokładnie tym, czego potrzebujesz do codziennej, efektywnej stylizacji włosów.

Przygotuj się na stylizację włosów stylową i wydajną suszarką Remington Rose Shimmer. Dzięki odżywieniu jonowemu, które z każdym podmuchem powietrza uwalnia o 90% więcej* jonów ujemnych, wyeliminujesz problem puszących się pasm. Suszarka Rose Shimmer zaoferuje Ci także wszystkie funkcje, których potrzebujesz do szybkiego uzyskania pożądanych efektów stylizacji – niezależnie od tego, jaki rodzaj włosów posiadasz.

Kluczowa cecha 1: Odżywianie jonowe - o 90% większa* ilość jonów

Ciesz się włosami, o których zawsze marzyłaś, dzięki suszarce Rose Shimmer marki Remington. Ceramiczna kratka urządzenia rozprowadza miliony jonów ujemnych z każdym podmuchem powietrza, co pomaga wyeliminować problem elektryzowania i puszenia się pasm, a także zapewnia gładsze i znacznie bardziej lśniące efekty stylizacji.

Kluczowa cecha 2: Moc 2200 W i prędkość przepływu powietrza 110 km/h

Ciesz się profesjonalnymi rezultatami stylizacji włosów we własnym domu. W krótkim czasie uzyskaj efekt porównywalny do tego z salonu fryzjerskiego, dzięki dużej mocy i szybkiemu przepływowi powietrza suszarki Rose Shimmer.

Kluczowa cecha 3: Lekka konstrukcja

Używanie lżejszej suszarki do włosów jest znacznie wygodniejsze - stwarza mniejszy nacisk urządzenia na nadgarstek i ramię podczas pracy. Codzienna stylizacja staje się łatwiejsza i przyjemniejsza!

Kluczowa cecha 4: 3 ustawienia temperatury i 2 tryby prędkości

Niezależnie od rodzaju włosów, dzięki 3 ustawieniom temperatury i 2 trybom prędkości, znajdziesz kombinację parametrów, która pozwoli Ci osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Funkcja standardowa: Koncentrator dla szybkiego suszenia

Koncentrator skupia powietrze na wybranych partiach pasm, co znacznie przyspiesza proces suszenia.

Funkcja standardowa: Dyfuzor

Jeśli Twoje włosy są naturalnie falowane lub kręcone, dyfuzor delikatnie rozproszy powietrze wokół loków, co pozwoli uzyskać bardziej naturalny efekt i podkreśli skręt. Co ważne, użycie dyfuzora umożliwi pozbycie się niesfornych kosmyków.

Funkcja standardowa: Zimny nawiew

Każdy profesjonalista wie, że wykończenie stylizacji podmuchem zimnego powietrza wzmacnia i przedłuża trwałość fryzury.

Funkcja standardowa: Pętla do zawieszania

Wygodnie przechowuj suszarkę, kiedy nie jest Ci potrzebna - zyskaj porządek w szafkach i szufladach oraz miej pewność, że urządzenie jest pod ręką zawsze wtedy, kiedy go potrzebujesz.

Funkcja standardowa: Zdejmowana, łatwa w czyszczeniu tylna kratka

Utrzymuj suszarkę w czystości i wyeliminuj zbierający się w urządzeniu kurz - po prostu zdejmij tylną kratkę i delikatnie przetrzyj ją czystą szmatką lub miękką, suchą szczotką.

Funkcja standardowa: Gwarancja 3+1**

Twoja suszarka jest objęta 2-letnią gwarancją - jeśli jednak zarejestrujesz urządzenie online w ciągu 28 dni, możesz przedłużyć ochronę o dodatkowy rok**.

Cechy produktu:

 • Odżywienie jonowe - o 90% większa* ilość jonów,

 • Moc 2200 W przy przepływie powietrza 110 km/h,

 • Lekka konstrukcja,

 • 3 ustawienia temperatury i 2 tryby prędkości,

 • Koncentrator dla szybkiego suszenia,

 • Dyfuzor,

 • Zimny nawiew,

 • Pętla do zawieszenia,

 • Zdejmowana, łatwa w czyszczeniu tylna kratka

 • Gwarancja 3+1**.

​KORZYŚCI:

​Odżywienie jonowe - o 90% większa* ilość jonów Rozprowadza miliony jonów ujemnych na włosach, zapewniając gładsze, bardziej lśniące efekty stylizacji.

Moc 2200 W przy przepływie powietrza 110 km/h Potężna wydajność suszenia dla szybszej stylizacji.

Lekka konstrukcja Lżejsza konstrukcja wywiera mniejszy nacisk na nadgarstek i ramię, dzięki czemu operowanie suszarką jest łatwiejsze i wygodniejsza.

3 ustawienia temperatury i 2 tryby prędkości Pozwala wybrać idealną kombinację ustawień, odpowiednią dla potrzeb włosów.

Koncentrator dla szybkiego suszenia Skupia powietrze w wybranym obszarze, aby przyspieszyć proces suszenia i zapewnić gładsze efekty stylizacji.

Dyfuzor Rozprasza powietrze, pomagając zachować kształt skrętu i podkreślić naturalne loki.

Zimny nawiew Zimny nawiew wykorzystany na koniec procesu suszenia pomaga utrwalić stylizację.

Pętla do zawieszenia Wygodnie przechowuj suszarkę pomiędzy użyciami.

Zdejmowana, łatwa do czyszczenia tylna kratka Pomaga utrzymać suszarkę w czystości - wolną od kurzu i zanieczyszczeń.

Gwarancja 3+1** 3-letnia gwarancja rozszerzona o dodatkowy rok** po rejestracji urządzenia online w ciągu 28 dni.

Specyfikacja:

 • Marka: REMINGTON

 • Kod EAN: 5038061152418

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu