Lokówki, prostownice, suszarki

Wszystkie produkty w Lokówki, prostownice, suszarki: znaleziono 16 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

79
99
 

1 szt.

219
00
 

1 szt.

139
00
 

1 szt.

159
00
 

1 szt.

159
00
 

1 szt.

159
00
 

1 szt.

139
00
 

1 szt.

159
00
 

1 szt.

99
99
 

1 szt.

129
00
 

1 szt.

149
00
 

1 szt.

189
00
 

1 szt.

109
00
 

1 szt.

79
99
 

1 szt.

159
00
 

1 szt.

59
99
 

1 szt.

z 1

Lokówki, prostownice, suszarki do włosów – urządzenia do stylizacji włosów w domu

Zdrowe i pięknie ułożone włosy każdego dnia to marzenie wielu osób, zwłaszcza tych, którym stylizacja nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Żeby odpowiednio zadbać o fryzurę w domowych warunkach warto zaopatrzyć się w profesjonalne urządzenia. Suszarki do włosów, prostownice i lokówki znacznie ułatwią modelowanie fryzury i mogą sprawić, że polubimy tę codzienną rutynę.

Suszarki do włosów

Dobra suszarka do włosów pozwoli na skuteczne, a co najważniejsze bezpieczne dla włosów suszenie. Poszukując wysokiej jakości urządzeń warto zwrócić uwagę na modele wyposażone w jonizację. Takie urządzenia zapobiegają elektryzowaniu się włosów i ułatwiają ich układanie. Przydatny jest również dyfuzor, który podkreśli skręt loków. Na jakie jeszcze funkcje warto zwrócić uwagę kiedy wybieramy nową suszarkę do włosów? Kluczowe znaczenie mają moc urządzenia, regulacja prędkości nawiewu oraz temperatury. Na wygodę codziennego użytkowania wpłynie też długość kabla, która zapewni większą swobodę ruchów.

Lokówki do włosów

Za pomocą lokówek możemy stworzyć na włosach różnej grubości loki. Możemy też zdecydować się na lokówki do fal i efektownie pofalować nawet bardzo długie włosy. W Carrefour znajdziemy wiele modeli lokówek do włosów, które różnią się średnicą, zastosowaną technologią wykonania, czasem nagrzewania, mocą i wyposażeniem dodatkowym. Dla kondycji naszych włosów najważniejszy jest jednak rodzaj powłoki grzewczej oraz funkcje dodatkowe, takie jak jonizacja oraz możliwość regulacji temperatury. Zróżnicowane lokówki do włosów oferują wiele różnorodnych opcji, dzięki czemu bez problemu znajdziemy najlepszy model dla siebie.

Prostownice do włosów

Prostownica do włosów to sprawdzony sposób na idealnie proste i wygładzone włosy. Stylizację przeprowadza się z użyciem bardzo wysokiej temperatury, warto więc mieć w kosmetyczce kosmetyki termoochronne do pielęgnacji włosów. Prostownice to dobry wybór dla osób, które mają naturalnie kręcone, puszące się i trudne do ujarzmienia włosy. Na niesforne kosmyki sprawdzą się prostownice z jonizacją, które dodatkowo wygładzą i zapobiegną elektryzowaniu się włosów. W sklepach możemy znaleźć różnorodne modele prostownic, które dopasujemy do własnych oczekiwań i potrzeb.

Prawidłowa stylizacja włosów wymaga odpowiedniego podejścia. Pożądany efekt fal, loków, prostych włosów itp. uzyskamy dzięki odpowiednio dobranym urządzeniom i kosmetykom, które wzmocnią zamierzony efekt. Poszukując odpowiedniego urządzenia dla siebie warto zapoznać się z ofertą sklepu Carrefour.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu