Klasyczna mocna frytkownica MANDINE MDF30S-18

Klasyczna mocna frytkownica MANDINE MDF30S-18
119
00
 
1 szt.
119,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Profesjonalna tradycyjna frytkownica MANDINE - prosty sposób głębokiego smażenia potraw dla uzyskania najwyższego smaku i wygody!

Urządzenie umożliwia usmażenie w kilka minut idealnych frytek - chrupiących z zewnątrz i miękkich w środku. Można w nim również smażyć inne produkty takie jak mięso, grzyby czy warzywa. Dzięki wysokiej mocy smażenie jest szybkie i bardzo łatwe.

Możliwość regulacji temperatury zapewnia pełną kontrolę nad poziomem wysmażenia dań. Z naszą frytkownicą możesz się cieszyć pysznymi domowymi frytkami!

Duża pojemność

Ogromna pojemność 3 litry oleju i przestronna pojemność 1 kg żywności pozwoli ci ugotować do 4 porcji jednocześnie, idealna na rodzinny obiad.

Wyjmowany kosz - pozwalają na swobodne i bezpieczne wyciągnięcie gorących produktów po zakończeniu działania frytkownicy. Nie musisz obawiać się, że ktoś z domowników oparzy się przy przyrządzaniu posiłku

Lampka kontrolna gotowości do pracy - sygnalizują gotowość urządzenia do pracy, dzięki czemu nie musisz się martwić o odpowiednią do smażenia temperaturę

Idealna do każdej kuchni - zajmuje niewiele miejsca, wszystkie akcesoria mieszczą się w misie urządzenia, dzięki czemu możesz zapomnieć o problemach związanych z jej przechowywaniem

Wyjmowana grzałka bardzo łatwa do czyszczenia, szybko się nagrzewa dzięki dużej mocy 2200 W.

Łatwa w czyszczeniu - dzięki możliwości prostego demontażu urządzenie łatwo utrzymać w czystości

Regulowany termostat - pozwala na dostosowanie odpowiedniej temperatury smażenia do rodzaju przygotowywanych składników. Dzięki niej smażenie różnego typu składników, takich jak mięso, ryby czy warzywa, będzie jeszcze prostsze.

Antypoślizgowe nóżki - gumowe nóżki zapewniają stabilność urządzenia podczas pracy, dają pewność że urządzenie nie przesunie się po blacie kuchennym.

MANDINE - Marka Carrefour - Wysoka jakość, atrakcyjna cena i 24 miesiące gwarancji Carrefour Polska!

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu