Inne akcesoria AGD

Wszystkie produkty w Inne akcesoria AGD: znaleziono 5 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

99
99
 

1 szt.

69
99
 

1 szt.

159
00
 

1 szt.

28
99
 
29,99 zł najniższa cena

1 szt.

Promocja
18
99
 

1 szt.

z 1

Akcesoria AGD do Twojej lodówki

Niemal każdego dnia wymienia się zawartość Twojej lodówki. Przechowujesz w niej zarówno pojedyncze produkty, jak i wiele różnych potraw i składników, których zapachy mogą się ze sobą przenikać, tworząc w efekcie mało apetyczną mieszankę. Jak zadbać o to, by w lodówce panował przyjemny aromat? Służą temu specjalistyczne akcesoria AGD, takie jak pochłaniacz zapachu do lodówek czy zapach do lodówki. Znajdziesz je w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Nieprzyjemna woń w lodówce

Wnętrze lodówki cały czas narażone jest na kontakt z przeróżnymi zapachami. Mieszanka czosnku i cebuli wyłaniająca się z wnętrza urządzenia zaraz po jego otwarciu niekoniecznie pobudzi Twój apetyt. Co więcej różne aromaty nie tylko się przenikają. Te silniejsze mogą powodować, że ulubione potrawy stracą swój bukiet zapachowy. Jak temu zapobiec? Na co dzień warto dbać o formę przechowywania poszczególnych produktów i szczelnie je zamykać, a przede wszystkim regularnie sprzątać wnętrze lodówki. Jeśli to nie wystarcza lub gdy po prostu chcesz zabezpieczyć się przed ewentualnym problemem wypróbuj wkład do lodówki.

Pochłaniacz zapachu do lodówek

Akcesoria AGD, takie jak pochłaniacz zapachu do lodówek to świetny sposób na walkę z nieprzyjemnymi aromatami lub zapobieganie im. Zapach do lodówki to specjalna wkładka, która dzięki obecności węgla aktywnego skutecznie pochłania różne aromaty i je neutralizuje. Samo zastosowanie wkładki jest banalnie proste i z powodzeniem poradzi sobie z tym każdy. Wystarczy otworzyć opakowanie i zdjąć plaster zabezpieczający, a następnie ulokować pochłaniacz w dowolnym miejscu lodówki – to wszystko! Tych kilka prostych kroków wystarczy, by zawalczyć z nieprzyjemnym aromatem, który wydobywa się z wnętrza urządzenia.

Usuwamy nieprzyjemny zapach z wnętrza lodówki

Zakup odpowiedniego pochłaniacza zapachu z aktywnym węglem to tylko połowa sukcesu. Żeby gadżet miał szansę dobrze zadziałać Twoja lodówka powinna być czysta. Zacznij więc od gruntownego umycia jej wnętrza i poszczególnych elementów. Kiedy już wyciągniesz całą jej zawartość zweryfikuj czy wszystkie produkty, które się w niej znajdowały mają datę ważności i są przydatne do spożycia. Koniecznie wyrzuć to, co już dawno nie nadaje się do jedzenia. Kiedy zrobisz już generalne porządki włóż do wnętrza lodówki zakupiony wkład. Nic więcej nie musisz robić, by pozbyć się niechcianych zapachów na wiele tygodni.

Pochłaniacze zapachu do lodówek – rodzaje

Na sklepowych półkach znajdziesz wiele różnych wkładów do lodówek, od różnych producentów. Niektóre z nich są kolorowe i ładne, inne całkiem zwyczajne i niezbyt reprezentatywne. Wybrane produkty mają działać nawet do sześciu miesięcy, podczas gdy inne tylko do trzech. Znajdziesz też wkłady do lodówek o konkretnych nutach zapachowych np. cytryny lub limonki.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu