Termopot SC-ET10D10

Termopot SC-ET10D10
129
00
 
1 szt.
129,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Termopot Scarlett SC-ET10D10
  • Pojemność urządzenia to aż 2,5 litra wody.
  • Podstawa obrotowa 360º, która zapewnia maksymalny komfort  podczas użytkowania.
  • Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody.
  • Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej zachowuje naturalne właściwości wody.
  • Pobieranie wody za pomocą pompki.

Firma Scarlett produkuje sprzęt gospodarstwa domowego, które są najlepsze w swojej klasie pod względem wykonania i niezawodności od ponad 20 lat. Termopot model SC-ET10D10 pomieści do 2.5 litra wody.

-Standardowy design urządzenia sprawia, że urządzenie doskonale wkomponuje się w każde pomieszczenie - czy to domowe, czy biurowe. 

Temopot umieszczony jest na bazie obrotowej 360º oraz posiada wygodny uchwyt do przenoszenia, co gwarantuje mobilność, a odłączany przewód sprawia, że możemy wziąć nasz temopot, dokądkolwiek zapragniemy.

-Bezpieczeństwo zapewnia automatyczne wyłączanie po osiągnięciu punktu wrzenia oraz zabezpieczenie przed włączeniem bez wody. Termopot umożliwi przygotowanie Ci ulubionej kawy, lub herbaty w odpowiedniej temperaturze, bez względu na miejsce w którym się aktualnie znajdujesz - bowiem posiada system utrzymywania ciepła na niezwykle długi czas.

-Długą żywotność zawdzięcza wykonaniu z wysokiej jakości stali nierdzewnej. To wielofunkcyjne i praktyczne rozwiązanie dla osób podróżujących, ale również idealne urządzenie do biura i domu.

Specyfikacje

Główne cechy

Pojemność czajnika 3.8 l
Zastosowanie Domowe
Moc 800 W
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Funkcje Bezprzewodowy Ochrona przed przeciążeniem Wskaźnik poziomu wody Ergonomiczny uchwyt Obrotowa podstawa Ukryty element grzewczy Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody Automatyczne wyłączanie Utrzymywanie ciepła Termopot
Kolor Biały/Srebrny
Popularne z kategorii Grille, tostery, opiekacze
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu