Depilatory

Wszystkie produkty w Depilatory: znaleziono 8 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

150
00
 
199,00 zł najniższa cena

1 szt.

-25%
100
00
 
125,00 zł najniższa cena

1 szt.

-20%
18
99
 

1 szt.

67
99
 

1 szt.

119
00
 

1 szt.

49
99
 

1 szt.

99
99
 

1 szt.

229
00
 

1 szt.

z 1

Maszynki do strzyżenia, golarki i trymery – urządzenia do stylizacji i usuwania zarostu

Nie tylko kobiece włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Mężczyźni zaczynają coraz bardziej dbać o wygląd swojej fryzury i zarostu na twarzy. Żeby uniknąć częstych wizyt u fryzjera lub barbera warto zainwestować w profesjonalne urządzenia, które pomogą nam wykonać stylową fryzurę lub estetycznie przystrzyc zarost. Maszynki do strzyżenia, golarki i trymery do brody okazują się w tej dziedzinie niezastąpione.

Maszynki do strzyżenia włosów

Krótkie fryzury wymagają częstych wizyt u fryzjera. Włosy szybko odrastają i już po dwóch tygodniach ich pierwotny kształt znacznie odbiega od ideału. Potwierdzą to Panowie, dla których regularne wizyty u fryzjera to normalna sytuacja oraz wiele Pań, które również zdecydowały się na krótkie cięcie. Istnieją jednak proste sposoby, żeby samodzielnie zadbać o swoją fryzurę. Wystarczy zaopatrzyć się w profesjonalne narzędzia, jak maszynki do włosów. Z takim wsparciem będziemy w stanie wystylizować włosy w domowym zaciszu, zaoszczędzając cenny czas i pieniądze.

Maszynki do strzyżenia ułatwią stylizowanie krótkiej fryzury. Dobrej jakości urządzenia powinny posiadać ostrza, które poradzą sobie nawet z bardzo gęstymi włosami oraz końcówki, które zwiększą ich możliwości i umożliwią modelowanie włosów różnej długości. Im więcej końcówek, tym większy zakres prac maszynki. Przed zakupem warto jednak precyzyjnie określić swoje oczekiwania, żeby uniknąć zakupu urządzenia z akcesoriami, których zwyczajnie nie będziemy potrzebować.

Golarki damskie i męskie

W asortymencie kobiecej, jak i męskiej łazienki powinna znaleźć się golarka. Na rynku znajdziemy urządzenia dedykowane zarówno paniom, jak i panom, które zasadniczo różnią się sposobem działania oraz konstrukcją i rodzajem ostrzy. Golarka damska nastawiona jest na dokładne golenie dużej powierzchni ciała, jaką są nogi. Jej końcówka jest specjalnie wyprofilowana, tak by golenie nóg było komfortowe nawet wtedy, kiedy trzymamy urządzenie pod różnym kątem. Golarki męskie przeznaczone są do radzenia sobie z twardym zarostem na twarzy. Żeby poradzić sobie z tym zadaniem zastosowane ostrza są zazwyczaj ostrzejsze i jest ich więcej, choć nie jest to reguła. Profesjonalne golarki męskie mogą być też wyposażone w specjalne głowice, które ułatwiają dokładne usuwanie zarostu twarzy.

Trymery do brody

W przypadku mężczyzn z zarostem na twarzy samo modelowanie fryzury to nie wszystko. Żeby broda lub wąsy ładnie się prezentowały potrzebują troskliwej pielęgnacji i regularnego przycinania. Trymery do brody to urządzenia bardzo precyzyjne, które pomogą w skróceniu zarostu i jego stylizacji. Z pomocą trymerów mamy również możliwość wycięcia we włosach ozdobnych wzorków, które staną się naszym znakiem rozpoznawczym.

Zróżnicowaną ofertę maszynek do strzyżenia włosów, golarek męskich i trymerów do brody znajdziesz w sklepach Carrefour.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu