MPM CZAJNIK SZKLANY MCZ-106

MPM CZAJNIK SZKLANY MCZ-106
59
99
 
1 szt.
59,99 zł/1 szt.

MPM CZAJNIK SZKLANY MCZ-106 

 

Szklany czajnik bezprzewodowy MCZ-106

Lubisz smak świeżo zaparzonej herbaty lub ziół? Aby w pełni cieszyć się ich aromatem, wybierz szklany czajnik bezprzewodowy MCZ-106 o pojemności 1,8l, który zachowuje naturalny smak wody. Ponadczasowy kształt i podświetlane wnętrze sprawiają, że staje się on pięknym elementem dekoracyjnym kuchni.

Szklana obudowa i podświetlane wnętrze
Czajnik bezprzewodowy MCZ-106 jest wykonany z wysokiej jakości szkła odpornego na gwałtowne zmiany temperatury oraz trwałej stali nierdzewnej. Obudowa ze szkła nie zmienia smaku ani zapachu gotowanej wody, dzięki czemu zachowuje ona swoje naturalne walory. Podświetlane wnętrze o pojemności 1,8l przyciąga uwagę i tworzy niesamowity efekt świetlny od momentu włączenia czajnika.

Komfort użytkowania
Obrotowa podstawa 360° i wygodny uchwyt ułatwiają użytkowanie sprzętu, zarówno osobom praworęcznym, jak i leworęcznym. Wskaźnik poziomu wody pozwala na precyzyjne odmierzenie ilości płynów i zagotowanie dokładnie tyle wody, ile potrzebujemy. Oszczędzamy czas i energię.

Funkcjonalność w każdym wymiarze
Uchylna pokrywa umożliwia łatwe i wygodne napełnianie czajnika nawet jedną ręką, a prosty mechanizm czyni go bezawaryjnym. Zakryta grzałka gwarantuje szybsze zagotowanie wody oraz łatwiejsze czyszczenie i odkamienianie urządzenia. Filtr znajdujący się w pokrywie czajnika wychwytuje zanieczyszczenia z wody, dbając o jej najwyższą jakość i najlepszy smak.

 

Specyfikacja:

  • Producenta: MPM

  • Model: MCZ-106

  • Kod EAN: 5903151032607

  • Pojemność: 1,8 L

  • Moc: 1500 W

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu