Czajniki

Znaleziono: 13 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

199
00
 

1 szt.

99
99
 

1 szt.

99   
99
79
99
 
Najniższa cena z 30 dni: 99,99 zł

1 szt.

-20%
139
00
 

1 szt.

59
99
 

1 szt.

79
99
 

1 szt.

139   
00
100
00
 
Najniższa cena z 30 dni: 139,00 zł

1 szt.

-28%
89   
99
79
99
 
Najniższa cena z 30 dni: 69,99 zł

1 szt.

79
99
 

1 szt.

109   
00
89
99
 
Najniższa cena z 30 dni: 109,00 zł

1 szt.

-17%
99   
99
89
99
 
Najniższa cena z 30 dni: 80,00 zł

1 szt.

79   
99
59
99
 
Najniższa cena z 30 dni: 64,99 zł

1 szt.

Promocja
89
99
 

1 szt.

z 1

Czajniki elektryczne – niezbędny sprzęt w każdej kuchni

Czajniki elektryczne z powodzeniem zastępują klasyczne czajniki gazowe, których użycie wymaga stałej dostępności kuchenki gazowej bądź płyty indukcyjnej. Są to urządzenia estetyczne, wygodne w użyciu i funkcjonalne, a do tego szybko gotują wodę. Doskonale sprawdzą się też w codziennym użytkowaniu.

Postaw na czajnik elektryczny!

Czajniki elektryczne cechuje większa mobilność. Bez większych przeszkód możemy przenieść je w inne miejsce, by nadal dobrze spełniały swoją funkcję. Urządzenia te są również bardziej funkcjonalne, chociażby za sprawą podziałki, która umożliwia dokładne odmierzenie ilości gotowanej wody. Kupując nowy czajnik elektryczny, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, by dobrze spełniał swoją funkcję na co dzień.

Wybór czajnika elektronicznego

Spośród dziesiątek przeróżnych modeli czajników elektrycznych wybór tego jednego może okazać się ciężkim zadaniem. Warto więc zwrócić uwagę na cechy, które będą warunkować nasze późniejsze zadowolenie z zakupu. Co jest ważne?

Zacznijmy od rodzaju grzałki. Wybierając grzałkę płytową, zyskamy większy komfort użytkowania, ze względu na fakt, że praca czajnika będzie cichsza, a sama płyta łatwiejsza w czyszczeniu niż popularna, (zwłaszcza w starszych modelach) grzałka spiralna. Zwróćmy też uwagę na moc. Im będzie ona większa, tym szybciej zagotujemy wodę w czajniku elektrycznym, ale też zwiększymy nieco nasze rachunki za prąd.

Na wygodę korzystania z czajnika przekłada się też jego pojemność. Małe czajniki elektryczne (najmniejsze są w stanie pomieścić zaledwie 0,5 l wody) będą sprawdzać się w mieszkaniu singla bądź singielki. Większe czajniki to z kolei dobry wybór dla wieloosobowej rodziny bądź osób, które często przyjmują gości.

Ciekawy design

Czajniki elektryczne mogą stanowić istotną ozdobę naszej kuchni, jeśli tylko dopasujemy ich wygląd do panującego stylu. Nowoczesne czajniki elektryczne, modele w stylach retro, klasycznym, a nawet glamour – możliwości są ogromne, trzeba umieć je tylko wykorzystać.

Funkcje czajników elektrycznych

Nowoczesne czajniki elektryczne posiadają szereg funkcji, które sprawiają, że ich użytkowanie jest jeszcze bardziej komfortowe. Wśród szerokiej oferty tego typu urządzeń możemy znaleźć na przykład czajniki elektryczne z regulacją temperatury, które umożliwiają bardzo precyzyjne ustawienie wartości temperatury wody. Podobne działanie mają czajniki elektryczne wyposażone w termometr – pokazują temperaturę cieczy, dzięki czemu łatwiej możemy przygotować napoje, do których nie potrzebny jest wrzątek. Ciekawą opcją są modele wzbogacone o funkcję podtrzymywania ciepła, dzięki której nie musimy stale gotować wody, by zrobić sobie kolejną ulubionego napoju.

Czajniki elektryczne – dostępne modele

Wśród naprawdę bogatej oferty producentów małego kuchennego AGD możemy znaleźć czajniki zasilane kablem podpiętym do sieci oraz elektryczne czajniki bezprzewodowe, które zapewniają zdecydowanie największą swobodę użytkowania. Możemy także rozróżnić czajniki elektryczne ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane. Dostępne są na przykład czajniki elektryczne szklane i wykonane z ceramiki, które są zdecydowanie bardziej stylowe i eleganckie niż podstawowe urządzenia, do których wykonania została użyta stal nierdzewna czy tworzywa sztuczne.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu