Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF23E1GB

Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF23E1GB
369,00 zł
1 szt.
369,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF23E1GB

  • Pojemność: 23 litry
  • Wymiary (GxSxW): 33 x 48,5 x 29,3 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Opcje podstawowe: grill, podgrzewanie, rozmrażanie
  • Moc mikrofal: 800 W
  • Moc grilla: 1000 W

Oszczędzaj z grillem kwarcowym

W tym modelu zastosowano grill kwarcowy - oszczędny i skuteczny. Lampy kwarcowe szybko przyrumieniają potrawy zużywając przy tym niewielką ilość energii.

Gotuj łatwo i perfekcyjnie

Jak przygotować smaczne dania o odpowiedniej wilgotności? Skorzystaj z automatycznych programów, które za Ciebie określą idealne parametry pracy kuchenki mikrofalowej. Wystarczy, że określisz rodzaj potrawy.

Wykorzystaj tryb kombi do lepszych efektów podgrzewania

Przygotowując zapiekanki, pieczone ziemniaki czy dania z drobiu ważne jest, aby potrawa była idealnie podgrzana i z chrupiącą skórką. Pomoże Ci w tym tryb kominowany, który łączy w sobie funkcję grilla i mikrofal.

Zabezpiecz przed dziećmi

Dzieci uwielbiają przyglądać się pracującym maszynom, a jeszcze bardziej je kontrolować. Blokada rodzicielska elementów sterowania uniemożliwia dzieciom zmianę parametrów pracy urządzenia.

Uruchamiaj szybciej

Funkcja Szybki start pomoże Ci w szybkim podgrzewaniu potraw. Za jednym naciśnięciem uruchamia kuchenkę mikrofalową na najwyższej mocy mikrofal.

Rozmrażaj na czas

Rozmrażanie czasowe pomaga zapobiec rozwojowi bakterii. Jest to możliwe dzięki skróceniu czasu rozmrażania w porównaniu z tradycyjnymi metodami.

Rozmrażaj łatwo dzięki określeniu wagi

Podaj wagę produktu, aby skutecznie go rozmrozić. Kuchenka mikrofalowa sama dobierze odpowiedni czas pracy dostosowany do wagi potrawy.

Dobierz idealną moc do wybranej potrawy

Wybierz jeden z pięciu oferowanych poziomów mocy, aby dobrać odpowiedni parametr do konkretnej potrawy. Dzięki temu otrzymasz idealnie podgrzane danie.