Wendre Poduszka Antybakteryjna 70x80

Wendre Poduszka  Antybakteryjna 70x80
59
99
 
1 szt.
59,99 zł/1 szt.

Poduszka Wendre Antybakteryjna 70x80

Ćwiczysz kilka razy w tygodniu i odżywiasz się racjonalnie czyli dbasz o swoje ciało. Jednak to nie wszystko co możesz zrobić dla swojego zdrowie! W zdrowym trybie życia zadbaj również o swój sen, pomogą Ci w tym kołdra i poduszka Antibacterial.

Pozbądź się niechcianych drobnoustrojów ze swojej pościeli. ANTIBACT TM to specjalnie opatentowane włókno które działa antybakteryjnie. Jego skuteczność została potwierdzona przez instytut Hohenstein. potwierdzono również, że kołdry i poduszki Antibacterial przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy i ich alergenów. Poza tym, kołdry i poduszki Antibacterial są po prostu wygodne - puszyste wypełnienie i gładka mikrofibra zapewnią Ci wyjątkowy komfort snu. Wierzymy, że nasze produkty pomogą Ci odpocząć i zregenerować organizm aby być gotowym na kolejne wyzwania!

Poszycie poduszki ANTIBACTERIAL minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów. Innowacyjne wypełnienie ANTIBACT™ jest specjalnie opracowanym włóknem, które działa przeciwbakteryjnie. Wysoka jakość poduszki została potwierdzona przez instytut Hohenstein. Najważniejsze jest jednak to, że poduszka ANTIBACTERIAL jest po prostu wygodna. Puszyste wypełnienie i gładka mikrofibra sprawią, że komfort snu będzie wyjątkowy.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Specyfikacja:

  • Marka: Wendre

  • Kod ean: 5901721646223

  • Poszycie: Poliester

  • Wypełnienie: Włókno HCS

  • Właściwości antybakteryjne

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu