Poduszka Amw Pierze Różowa 50x60

Poduszka Amw Pierze Różowa 50x60
44
99
 
1 szt.
44,99 zł/1 szt.

AMW PODUSZKA PIERZE  Różowa 50x60

 

Sen w miłych, komfortowych warunkach może sprawić człowiekowi wielką przyjemność. Gwarancją takiej przyjemności jest kołdra i poduszka Pierze. 

Pierze to tradycyjny materiał wykorzystywany od wielu lat do wypełniania poduszek i kołder, ze względu na swoje doskonałe właściwości izolacyjne. Zapewnia przyjemne ciepło dla naszego ciała, jednocześnie wchłaniając wszelką wilgoć wydzielaną przez ludzką skórę w czasie snu. Ponadto jest niezwykle puszyste i delikatne, co sprawia, że sen należy do wyjątkowo relaksujących i mocno odprężających. Pierze zaliczane jest do bardzo wytrzymałych materiałów. Gwarantuje, że poduszka czy kołdra będą służyć nam przez długie lata bez żadnych zmian ich właściwości izolacyjnych, czy utraty puszystości i sprężystości. Zastosowanie najlepszego gatunku pierza daje gwarancję długiej żywotności i trwałości produktu. 

Właściwości wypełnienia: miękkie, lekkie i sprężyste pierze, będące naturalnym wypełnieniem znanym od wielu pokoleń. Jako doskonały materiał izolujący zapewnia możliwość wchłaniania i odprowadzania wilgoci z ludzkiego ciała w czasie snu. 

Specyfikacja:

  • Marka: AMW

  • Ean: 5907666073100

  • Wypełnienie: Pierze

  • poszycie : 100% bawełna rózowy inlet

  • Wymiary: 50 x 60 cm

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu