John Cotton Poduszka ProComfort 50 x 60

John Cotton Poduszka ProComfort 50 x 60
34
99
 
1 szt.
34,99 zł/1 szt.

John Cotton Poduszka ProComfort  50 x 60

 

ProComfort by John Cotton. ZaPROwadzi Cię do świata COMFORTowego snu!

Podobno warto wyjść czasem ze swojej strefy komfortu. Ale nie wtedy, gdy chodzi o sen. Poznaj poduszki i kołdry John Cotton z linii ProComfort i wejdź do łóżkowej strefy komfortu w najlepszym stylu!

W spaniu liczy się komfort… ProComfort!

Dobry, zdrowy sen jest wielką przyjemnością. I zarazem podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Aby sen osiągnął stan zen, potrzebnych jest kilka niezbędnych warunków. Jednym z nich jest posiadanie dobrej kołdry i poduszki.

Linia ProComfort to bestsellerowe kołdry i poduszki, stworzone po to, by stać się podstawowym wyposażeniem jak największej ilości sypialni na całym świecie i w Polsce. I po to, by dać Ci najlepszy możliwy komfort spania w najlepszej cenie!

Poduszka, w której masz oparcie!

Zaręczamy, że już pierwszy kontakt z niezwykłą poduszką ProComfort będzie dla Twoich rąk niezwykle przyjemnym wrażeniem. Przypominamy jednak, że jest to przede wszystkim poduszka do spania. I o wiele lepiej dotykać ją głową.

Wyjątkowa przyjemność obcowania z poduszką ProComfort to zasługa poszycia wykonanego z gładkiej i delikatnej mikrofibry. Za jego sprawą poduszka jest idealnie miękka i wyjątkowo przyjemna w dotyku. Po prostu miłość od pierwszego muśnięcia!

A gdyby tych sensorycznych rozkoszy było za mało, to projektanci John Cotton stworzyli dla poduszki ProComfort specjalne wypełnienie. Tak specjalne, że nadaje poduszce doskonałej miękkości i sprężystości, od której nie można się oderwać!

W dwóch kwestiach poduszka ProComfort pozostaje jednak twarda. Pierwszą z nich jest maksymalne ograniczanie rozwoju roztoczy i ich alergenów. Drugą natomiast  – stosunek jakości do ceny, który ma być zawsze i bezwzględnie bezkonkurencyjny!

Komfort, z którym czujesz się bezpiecznie!

Dla marki John Cotton komfort nie istnieje bez bezpieczeństwa użytkowania. Dlatego zarówno kołdra jak i poduszka ProComfort posiadają szereg rozwiązań, dzięki którym śpisz zarówno błogo, jak i spokojnie. To kwestia ProFesjonalizmu!

Produkty z linii ProComfort mogą być prane już w 60°C. To wystarczająca temperatura do pozbycia się groźnych dla zdrowia roztoczy, które giną już w 55°C. W ten sposób oszczędzasz też energię i wydłużasz żywotność kołdry i poduszki.

Kołdra i poduszka ProComfort posiadają ponadto certyfikat Oeko-Tex, co oznacza, że zostały przebadane pod kątem obecności szkodliwych substancji. Produkty ProComfort są od nich wolne. Nie mówimy więc o zdrowym śnie na wyrost!

Zatem jeśli teraz zadajesz sobie pytanie “Czy chcę mieć poduszkę i kołdrę ProComfort?”, to o wiele lepszym byłoby “Dlaczego jeszcze ich nie mam?”. Wybierz najlepszą odpowiedź i wybierz ProComfort dla doskonałego komfortu spania!

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Zalety:

 • Przyjazna dla alergików.

 • Zapewnia komfortowy sen.

 • Praktyczne opakowanie do przechowywania.

Specyfikacja:

 • Marka: John Cotton

 • Kod ean: 5905428028108

 • Wymiary: 50 x 60 cm

 • Poszycie: 100% polester (mikrofibra)

 • Wypełnienie: 100% poliester (włókna HCS) 300g/m²

 • Temperatura prania: 60 stopni

 • Pikowanie: brak

 • Wyprodukowano w Polsce

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu