Kołdra Wendre Aloes 160x200

Kołdra Wendre Aloes 160x200
59,99 zł
1 szt.
59,99 zł/1 szt.

Kołdra Wendre Aloes 160x200

Aloes to niesamowita roślina, która jest skarbnicą wartościowych dla zdrowia substancji. Jego cenne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwzapalne, od dawna wykorzystywane są w lecznictwie. Co ciekawe, nawet podczas snu możemy korzystać z ogromnych korzyści zdrowotnych aloesu. Jesteście ciekawi w jaki sposób?

Aloes działa jak naturalny antybiotyk. Zawarte w nim substancje czynne, hamują rozwój licznych wirusów i bakterii takich jak: streptokoki, grzyby drożdżoidalne, gronkowce oraz znajdujących się w naszej pościeli bakterii E.coli i pałeczek Helicobacter pylori. Najczęściej aloes przyjmowany jest w formie soków, nalewek, maści lub kremów. Co ciekawe, z jego dobrodziejstw, bez żadnego wysiłku możemy korzystać również podczas snu.

Projektanci firmy Wendre stworzyli nową linię kołder i poduszek z tkaniny z dodatkiem aloesu, który podczas snu kojąco wpłynie na naszą skórę. Z uwagi na jego regenerujące właściwości, produkty z linii Aloe Vera (kołdra i poduszka) przyjazne są alergikom i osobom, których skóra skłonna jest do podrażnień.

Najwyższej jakości wyrób medyczny

Kołdra całoroczna. Świetnie sprawdzi się w każdej sypialnie i o każdej porze roku. Właściwości termo aktywne puchu HCS dostosowują się do temperatury ciała i otoczenia.

Specyfikacja:

  • Marka: Wendre
  • Kod ean: 5907563659537
  • Wymiary: 160x200 cm
  • Wypełnienie: Włókno HCS
  • Poszycie: Poliester
  • Kołdra całoroczna