Filtry

Marki

Siedzenia

Wszystkie produkty w Siedzenia: znaleziono 6 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

49
99
 
49,99 zł najniższa cena

1 szt.

143
00
 
143,00 zł najniższa cena

1 szt.

143
00
 
143,00 zł najniższa cena

1 szt.

49
99
 
49,99 zł najniższa cena

1 szt.

167
00
 
167,00 zł najniższa cena

1 szt.

137
00
 
137,00 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Siedziska meblowe – fotel gamingowy i inne wygodne meble do siedzenia

Meble do siedzenia, na których można choć na chwilę przysiąść i odpocząć to niezbędny element wyposażenia wielu domowych wnętrz. Mogą służyć jako okazjonalne siedzenia, ale są też takie, na których zostajemy zdecydowanie dłużej np. fotel gamingowy, fotel do komputera czy meble o charakterze wypoczynkowym w salonie. Jeśli szukasz praktycznych rozwiązań różnorodne siedziska znajdziesz w szerokiej ofercie produktów w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Fotel gamingowy i do komputera

Dobrze dobrane krzesło gamingowe ma za zadnie zapewnić maksymalną wygodę i pomóc w utrzymaniu odpowiedniej pozycji ciała podczas gry. Fotel gamingowy różni się od produktu, jakim jest tradycyjny fotel do komputera, a różnice te są przede wszystkim konstrukcyjne. Siedziska do gry są wzorowane na designie i budowie foteli w samochodach wyścigowych. Są naprawdę komfortowe, a przy tym korzystne dla kręgosłupa ponieważ zapewniają mu stabilne podparcie przez wiele godzin użytkowania. Najlepsze fotele dla graczy cechuje szereg funkcjonalnych rozwiązań, takich jak wielostopniowa możliwość regulacji wysokości, kąta pochylenia oparcia czy podłokietników. Producenci foteli wiedzą, czego potrzebują najlepsi gracze dlatego swoje produkty wyposażają dodatkowo w odprężającą funkcję bujania czy zintegrowane kieszenie na najważniejsze drobiazgi, które każdy gracz lubi mieć zawsze pod ręką.

Fotel biurowy to zupełnie inna kategoria foteli, choć o podobnym przeznaczeniu. Podczas gdy krzesło gamingowe dopuszcza przyjmowanie wielu różnych pozycji i pozostawanie w ciągłym ruchu, tak krzesło do komputera stworzone jest do nieco innych celów. Prawidłowa pozycja ciała zakłada, że kręgosłup będzie wyprostowany, łokcie stabilnie oparte na podłokietnikach, a nogi w kolanach będą utrzymywać kąt 90 st. względem podłogi. Wybierając fotel biurowy kieruj się przede wszystkim indywidualnymi preferencjami. Warto jednak zwrócić uwagę na jego budowę oraz szerokie możliwości regulacji, które pozwolą Ci dopasować mebel do siebie.

Siedzenia do pokoju i kuchni

Jeśli szukasz rozwiązań, by stworzyć we wnętrzu wygodną strefę dla siebie lub gości skorzystaj z praktycznych rozwiązań i wygody, jaką oferują meble tapicerowane. Jako meble do siedzenia do przedpokoju sprawdzą się funkcjonalne pufy typu skrzynia, które są jednocześnie wygodnym miejscem do siedzenia i pakowną szafką. Dzięki zdejmowanemu siedzisku możesz przechować w nich wiele różnych rzeczy i mieć je zawsze pod ręką. Tego typu pufy sprawdzą się także, jako meble do salonu do siedzenia i wielu innych pomieszczeń. Wystarczy tylko znaleźć wolną przestrzeń, by je ustawić.

Jakie meble do kuchni do siedzenia? Meble, takie jak taborety, krzesła czy hokery będą doskonałym wyborem. Pamiętaj, że kuchnia ma to do siebie, że unosi się w niej wiele różnorodnych zapachów i czasem panuje wilgoć. Warto wybierać do niej siedziska, z których łatwiej pozbędziesz się ewentualnych zabrudzeń i nie będą chłonąć aromatów.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu