Filtry

Marki

Regały i biurka

Wszystkie produkty w Regały i biurka: znaleziono 8 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

159
00
 
159,00 zł najniższa cena

1 szt.

299
00
 
299,00 zł najniższa cena

1 szt.

399
00
 
399,00 zł najniższa cena

1 szt.

199
00
 
199,00 zł najniższa cena

1 szt.

159
00
 
159,00 zł najniższa cena

1 szt.

150
00
 
150,00 zł najniższa cena

1 szt.

299
00
 
299,00 zł najniższa cena

1 szt.

399
00
 
399,00 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Regały metalowe i drewniane – sposób na efektowną aranżację przestrzeni

W naszych domach i mieszkaniach gromadzimy mnóstwo różnych przedmiotów, które muszą znaleźć gdzieś swoje miejsce. Regały metalowe czy regały drewniane pozwalają na gustowną aranżację przestrzeni, znacznie ułatwiając przy tym jej organizację. Dobrze sprawdzą się w każdym wnętrzu, a odpowiednio zaaranżowane będą stanowić jego ciekawą ozdobę

Regały pokojowe – zastosowanie

Przyjęło się, że regały do pokoju wykorzystywane są zazwyczaj jako miejsce na ekspozycję książek. Choć regały na książki są ponadczasowe, otwarte półki tego rodzaju mebli możemy wykorzystać na wiele innych sposobów. Regały pokojowe to sposób na ekspozycję przedmiotów, których nie chcemy chować w szafkach. Mogą to być ramki na zdjęcia, wazony na kwiaty, figurki dekoracyjne, pamiątki z podróży czy kolekcja zapachowych świec. Możliwości są praktycznie nieograniczone, warto jednak pamiętać, by kompozycja była spójna. Chaotyczne i nieprzemyślane zestawienia mogą sprawić, że uzyskamy efekt odwrotny od zamierzonego.

Dużą popularnością cieszą się także regały do garderoby. Ich liczne półki pozwalają na przechowywanie i segregację ubrań i dodatków. Poukładane koszulki i swetry sprawią, że będziemy chętniej wchodzić do pomieszczenia i z łatwością znajdziemy każdą rzecz. Jeśli zależy nam na zachowaniu wizualnego porządku możemy postawić na półkach pudełka, które ułatwią przechowywanie drobnych akcesoriów i bibelotów. Regały do garderoby często wykorzystywane są też do eskpozycji ulubionych par butów. Na otwartych półkach ciekawie zaprezentuje się kolekcja damskich szpilek czy męskich sneakersów.

Regały – metalowe czy drewniane?

Regały metalowe jeszcze do niedawna rzadko można było spotkać w domowych wnętrzach. Dziś, głównie ze względu na rosnącą popularność stylu industrialnego i loftowego, są często spotykanym elementem aranżacji. Metalowe konstrukcje regałów pokojowych są bardzo stabilne, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Mogą przybierać różne kolory i być ciekawym elementem aranżacji. Bardzo modne jest łączenie metalowej konstrukcji regału z drewnianymi wstawkami, które tworzą przyjemny dla oka kontrast.

Regały drewniane to meble ponadczasowe. Naturalne drewno ze względu na swój unikatowy charakter samo w sobie stanowi efektowną dekorację. Odpowiednio zabezpieczona drewniana powierzchnia będzie trwała i odporna na ewentualne uszkodzenia. W zależności od projektu regały drewniane mogą wpasować się w stylistkę klasyczną czy skandynawską. Proste, minimalistyczne bryły dobrze wkomponują się także w aranżację wnętrza w stylu nowoczesnym.

Regał – uniwersalny mebel do każdego wnętrza

Regały są to meble tak uniwersalne, że sprawdzą się właściwie w każdym wnętrzu. Zdadzą egzamin w aranżacji pokoi dziennych, gdzie odpowiednio zaaranżowane będą stanowić przyciągającą wzrok dekorację. Regały na książki to z kolei główny atrybut profesjonalnie wyposażonego gabinetu czy domowego biura, pokoju ucznia lub studenta. Regały znajdą też zastosowanie w garderobach i sypialni, a nawet aranżacji prywatnych łazienek czy ciasnych przedpokoi. Są to też meble niezastąpione w domowych spiżarniach.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu